12 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
DzūkijaAlytusVideoreportažaiEismas
2018 Gruodžio 17d.
5

Eismo sąlygos Alytuje – kaip jas vertiname? (APKLAUSA. ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaGitanos V. nuotr.

„Per pirmąją dieną Alytaus apskrityje – apie 40 autoįvykių“, - policijos nepatvirtintais duomenimis pasidalino skaitytojas Robertas Ž.

Iš didžiosios dalies komentarų galima spręsti, kad kelininkus Dzūkijos sostinėje žiema vėl užklupo netikėtai. Bet jau taip atrodė pirmadienį, didžiojo snygio metu.

Prieš vidurdienį kelininkai žiemą, rodos, pavijo, o popiet gal net ir aplenkė, kad vakare bet koks svarbesnis kelias Alytuje buvo daugiau ar mažiau švarus. 

„Keliai pravažiuojami, tiems, kam kyla problemų, tikriausiai jau nereikia vairuoti“, - komentavo Aivaras V. „Košė keliuose ir svarbiausia - pačioj pagrindinėj gatvėj“, - atsakė Gražina Š. „Kada nustosit verkt? Vakare pervažiavau Alytų, nemačiau jokio blogo kelio“, - reagavo Darius J.

ATNAUJINTA

Alytausgidas.lt apklausoje per 12 val. sudalyvavo gerokai per 100 skaitytojų.

Didžioji jų dalis (per 50%) savo pasirinkimu apklausos anketoje patvirtino, kad atėjusios tikrosios žiemos Alytaus miesto gatvėse kelininkai
neįveikė.

Kitos nuomonės, labiau palankios kelininkams, pasidalino perpus.

 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
Pasipiktines2018-12-23
Kada individualių gyvenamųjų namų gatvė barstoma druska,ištirpusi košė nustumiama nuo gatvės ant privačių šaligatvių taip,kad net išėjimo,ar išvažiavimo iš kiemo nebelieka.Isejes šeimininkas kas rytą privalai atsirastų išėjimą,išvažiavimą ir dar saligatvi reikia valyti,viską vėl mesti į gatvę,nes sniegas neisvezamas.Kaip pavyzdys Punios gatvė.
Jurgis2018-12-21
Prie ruso jau nuo 4 valydavo saligatvius dabar nereikia ner kam valyt
TOPOLĖ2018-12-19
TOKS GATVIŲ VALYMAS LYGUS NULIUI ,SUVERČIA SNIEGO KRŪVAS GALE GATVĖS IR VISI LIPA KAIP PER TRAMPLYNUS .VISIŠKAI NEPAISO,TIK DAUGUMOJ LAKSTO PAKELE KAUŠUS.LABAI PIKTINASI ALYTIŠKIAI DĖL NEKOKYBIŠKAI ATLIEKAMŲ ,,RAGUVĖLĖS ''DARBŲ.
Rolkis2018-12-18
Gatvės valomos labai prastai,kituose miestuose gatvės išvalytos žymiai geriau,barstytuvai važiuoja labai greitai ir druska išbarsto labai didžiuliais tarpais,labai blogai nustumdo sniego košę,kur rikiuojantis į kitą eilę ta košė labai trukdo ir baisu kad automobilio neapsuktų,pastebėjau kad barsrytuvai barsrydami nenaudoja greiderių,o galėtų barstyti ir stumti nuo kelio košę
Speigas2018-12-17
Darius j kietas bičas su jipu
traffix.lt