19 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
ĮdomuVerslasSveikata
2018 Gruodžio 17d.
1

Vietoje kalėdinių dovanų banko partneriams – parama Alytaus ir kitiems hospisams

titleLietuviško kapitalo Medicinos bankas, turintis padalinius ir Alytuje, Dzūkijoje, lėšas, kurias iki šiol kalėdiniu laikotarpiu skirdavo dovanoms ar atvirukams, atiduos sunkiai sergančiais ligoniais besirūpinančioms įstaigoms, o tarp jų - ir Alytaus hospisui

Dovanos, kurios banko vardu įprastai pasiekdavo kartu su dirbančias įmones ir klientus, šiais metais atiteks Vilniaus, Kauno ir Alytaus hospisams bei Šv. Pranciškaus onkologijos centrui Klaipėdoje – pranešė Medicinos bankas.

Lietuviško kapitalo banko atstovai teigia taip norintys paskatinti savo partnerius ir klientus atkreipti dėmesį į tuos, kuriems šalyje labiausiai reikia kiekvieno iš mūsų palaikymo.

Lėšos, kurias iki šiol kalėdiniu laikotarpiu bankas skirdavo dovanoms ar atvirukams, šiais metais atiteks keturioms sunkiai sergančiais ligoniais besirūpinančioms įstaigoms.

Už banko skirtas lėšas - apie pusantro tūkstančio eurų - Alytuje bus įsigytos hospisams ir onkologijos centrui reikalingiausios priemonės.

Pasak stacionarų hospisą Alytuje kuriančio paliatyvios pagalbos ir globos centro „Tėviškės namai“ vadovo Eimanto Balaikos, banko skirto lėšos bus panaudotos labiausiai reikalingoms priemonėms, kurių nekompensuoja ligonių kasos, bus įsigyjamos slaugos priemonės.

Bankas tvirtina, kad panašiai pasielgi kviečia ir partnerius, klientus taip pat ragina atsisakyti dovanų bankui ar jo darbuotojams ir pasekti gražiu pavyzdžiu – prisidėti prie socialiai jautrių ir svarbių projektų, kokiais Lietuvoje laikomi hospisai.

Paliatyvios pagalbos ir globos centras „Tėviškės namai“, nors ir neturi patalpų, paslaugas teikia nuo 2014 metų, šiuo pacientus namuose aptarnauja 5 specialistai, o jiems talkina  savanoriai.


Komentarai

1
Komentuoti
p2018-12-17
pagarba bankui
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose