17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
AlytusEismas
2018 Gruodžio 17d.
7

Žiemos eismo sąlygos Alytuje: „Keliai – ledas“ (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

„Keliai – ledas“, - į žiemiško pirmadienio kelius Alytuje reagavo skaitytoja Rugilė M.

„Vos įvažiavau į Alytų“, - įspūdžiais pasidalino vilkiko vairuotojas, dirbantis viename Lietuvos prekybos centre.

Alytus – Dzūkijos sostinė ir didžiausias Pietų Lietuvos miestas, deja, panašu, kad snieguota žiema miesto kelininkus vėl prigavo nepasiruošusius.

Daugelyje vietų nuo sekmadienio yra susiformavęs ledas, o sunkesnė technika neįvažiavo netgi į tas vietas, kuriose nėra didžiausių įkalnių.

„Niekaip nesuprantu, ko trūksta – priemonių, valymo mašinų ar sąmoningumo?“, - teiravosi skaitytojas Gytis G. „Graudu, ką ir sakyt, keliai – baisūs“, - pridūrė Saulius M.

Eismo sąlygos Alytaus mieste – sudėtingos. Negana to, pirmadienio rytą neveikė pagrindinis šviesoforas Pulko-Jotvingių g. sakryžoje. Nepavydėtinos eismo sąlygos ir Alytaus rajono ir kitų Dzūkijos savivaldybių keliuose.

Alytaus miesto gatves valo UAB „Raguvilė". Iš Dzūkijos sostinės ji buvo pasitraukusi po nekokybiško darbo ankstesnėmis žiemomis, tačiau  geriausią kainą pasiūliusiai alytiškių bendrovė „Ordo" atsisakius pasirašyti sutartį, miesto savivaldybės konkurso laimėtoja ir paslaugos vykdytoja vėl tapo Raguviškių kaime (Kretingos r.) registruota „Raguvilė".

ATNAUJINAMA

Alytiškė Gitana V. kelininkus ir visą jų kortežą užfiksavo pirmadienį prieš 10 valandą ryto.

Pusvalandžiu anksčiau 2 mašinas ir 1 traktorių valantis miesto centre patvirtino matęs Audrius S.

 

Fotogalerija

  • Alytiškė Gitana V. kelininkus ir net visą jų kortežą užfiksavo pirmadienį prieš 10 valandą ryto

Komentarai

7
Komentuoti
Pasipiktinęs2018-12-18
mišiniu ,kuriuo pilamos gatvės,juk druskos tirpalas ardo viską,ne tik automobilius,kuriomis jie aptaškomi iki akių,batai nuo to net pabala,kada gi baigsis ši nesąmonė,ką veikia atsakingi skyriai už gatvių ir šaligatvių valymą,juk jie privalo kontroliuoti kaip tas daroma,už ką jiems mokame visi atlyginimus.
Gyventojas2018-12-18
Sporto gatvės, kurioje yra ir muzikos mokykla, šaligatviai samdomos organizacijos niekada nevalomi. Tą daro pagal galimybes samoningi gatvės gyventojai. Pvz. Kauno gatvės gyventojams to daryti netenka, nes šaligatvius nuvalo samdoma bendrovė naudodama techniką.
TiKSLIAI2018-12-17
......baudas tai firmelei-valytojai insudyt kaip reikiant.....
Dede2018-12-17
Raguvile nesamone
Dede2018-12-17
Rankinį užtraukė kelių valytojai
Rolkis2018-12-17
Tai kad renka,kas pigiausiai valo,arba prastumia visokius giminaičių firmeles,anksčiau Ordo valė,tai visafa miestas švarus būdavo,viskas laiku,bei kokybiškai valoma buvo,dabar ta Raguvilė,tai nesusipratimas kažkokis,jie tik druską barsto,bwt kad nustumdyti susidariusią košę niekada nemačiau,Ordo kośę visada nustumdavo
jankis2018-12-17
Ziaurus vaizdas niekas niekur nevalyta .Keli saligatviai.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė