12 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
SportasKrepšinisSveikata
2018 Gruodžio 14d.
4

Susirgę „Dzūkijos“ žaidėjai turės pasveikti iki Kalėdų

title„Rytui“ sutikus nukelti rungtynes su „Dzūkija“, jas ketinama sužaisti gruodžio 27 dieną. Alytaus komanda pasveikti turės anksčiau, nes dar iki Kalėdų, 22 d., suplanuota jos dvikova namuose su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipaDomanto Aleksyno nuotr.

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pirmą kartą šį sezoną nukėlė čempionato rungtynes. Tai buvo padaryta Alytaus „Dzūkijos“ komandos prašymu, jos atstovai lygai pateikė medikų pažymas, esą patvirtinančias,  kad žaisti negali 7 krepšininkai: 3 - traumuoti, o 4 užklupo kvėpavimo takų virusas.

„Vilkai“ iš Vilniaus pirmame susitikime Alytuje vos išnešė sveiką kailį (79:73).

Vilniuje su „Dzūkija“ buvo laukiama ir buvusių „Ryto“ garsenybių – Stepono Babrausko, amerikiečio Kendrick Brown bei Artūro Jomanto.

Sostinėje galėjo būti pakartotas ir precendentas, kai prieš „Dzūkiją“ turėjo stoti Alytaus DFK „Dainava“ futbolo sirgaliai „Dzūkų tankai“, vadinamuosius „rytfanius“ palaikantys ir užsienio išvykose į Europos taurės miestus.

„Rytui“ sutikus nukelti rungtynes su „Dzūkija“, jas ketinama sužaisti gruodžio 27 d. Alytaus komanda pasveikti turės anksčiau, nes dar iki Kalėdų, 22 d., suplanuota jos dvikova namuose su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa.


Komentarai

4
Komentuoti
Samadielka2018-12-15
Ar tankai perims Vilniaus nudistų tradicijas ir nuogomis šiknomis trinsis vieni į kitus ateinančiame sezone ?
zalgiris+dzukija=jega2018-12-15
sveikinu vakar nusivale ir isityciojo is kawensku bayern saunuoliai gavot ko reikia Dzukija+Rytas mes viena komanda o zalgiris toliau tegu eurolygoje valosi sau pralaimejimus
zalgiris+dzukija=jega2018-12-15
kokio sokolado nevalgo rytas o gi pergales taip kad ryta savo susikiskit i subines o dfk dainavos fanam geda kad palaiko portugalus jobanus jai jie tikri dzukai tai savo miesto komanda reikia palaikyt o ne kazkokia parodija zalgiris ir dzukija va kur komanos lingiu zalgiriui ir dzukijai nusivalyt kojas i ryto parodija
Aurimas2018-12-14
Rezultatas aiskus kam is viso losti 100 ryto pergale
traffix.lt