17 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
AlytusVerslas
2018 Gruodžio 14d.
1

Kam atiteks Alytaus metų verslo apdovanojimas?

titleAlytausgidas.lt nuotr.

2019 metų pradžioje Alytuje bus pagerbti labiausiai kultūros, verslo, švietimo ir kitoms gyvenimo sritims nusipelnę miesto žmonės. Bene daugiausia numatyta verslo nominacijų.

Alytaus mieste veikiančių įmonių vadovams bus įteikti metų „Geidžiamiausio darbdavio“, „Socialiai atsakingos įmonės“, „Efektyvaus verslo“, „Inovatyvaus verslo“ ir „Originaliausio smulkaus verslo“ nominacijų apdovanojimai. Kviečiame alytiškius susipažinti su pirmaisiais verslo kandidatais, pretenduojančiais gauti Alytaus metų apdovanojimus.

Metų originaliausio smulkiojo verslo pretendentai: gėlių studija „Flower power“, kavinė „Kavos namai“,  UAB „Viecinis“. Susipažinkime su jais!

Viena iš pretendenčių yra gėlių studija „Flower Power“. „Labai džiugu ir malonu, kad esame nominuotos, tai pagrindinis dalykas, jis mus ir veža: būti originaliems, būti kitokiems – tai ir stengiamės visada daryti, tai atsispindi mūsų kompozicijose, puokštėse ir darbuose. Džiugu, kad mus pastebite. Tai ne gėlių parduotuvė, o gėlių studija. Visi, pas mus atvykę, nėra klientai, o yra mūsų draugai, tampantys ilgaamžiais draugais.  Mes gyvuojame jau ketverius metus, tad daugelis atvyksta ne tik puokščių, bet ir švęsti švenčių vien tik dėl to, kad jie siekia originalumo,“ – teigia gėlių studijos „Flower power“ verslo partnerės Aurida Jurevičienė ir Dovilė Krušnienė.

Antroji nominantė kavinės „Kavos namai“ savininkė Ieva Krunglevičienė teigia: „Kavos namai yra mūsų visų namai ir visada jūs čia esate laukiami“. Paklausėme, kodėl jie yra originaliausi? „Manome, kad galbūt todėl, jog visada stengiamės jums dovanoti gerą emociją, o ne tik skanią kavą ir su kiekvienu puodeliu nukelti į trumpas atostogas“.
 
 „Viecinis“ prekės ženklas kilęs iš sentimentų Dzūkijai, Alytui ir visam mūsų mylimam kraštui – teigia tretieji apdovanojimo už originaliausią smulkųjį verslą nominantai Milda ir Justinas Staugaičiai. „Viecinis“ – tai tas ženklas, kuris puoselėja ir skatina dzūkišką šnektą. Labai norime branginti ir saugoti ją. Džiaugiamės, kad šiuo metu viecinių ratas sparčiai auga ir didėja. Jis jau daugiau nei vienerius metus, buriasi čia Alytuje kartu su mumis. Linkime kiekvienam ir kožnam, kuris yra iž Alytaus ar iž Dzūkijos nepamiršti saugoti savo kalbos ir būti tikru dzūku“, – teigia kūrėjai.

Kam bus įteiktas Alytaus metų apdovanojimas už originaliausią smulkųjį verslą, priklauso tik nuo Jūsų! Taip pat kviečiame palaikyti ir kitus Alytaus metų apdovanojimų nominantus. Kas bus tie geriausi iš geriausių, sužinosime 2019 m. sausio 11 d. Balsavimas vyksta ČIA:
iki  gruodžio 20 d.


Komentarai

1
Komentuoti
vania is svedijos2018-12-15
taigi siulom pirma vieta ponui Smaidziunui
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena