12 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
VideoreportažaiAlytusTransportas
2018 Gruodžio 14d.
1

Kaip paisoma ženklo „Rezervuota stovėjimo vieta“ – tikrino policija

titleKaip paisoma ženklo „Rezervuota stovėjimo vieta“ Alytaus teatro kieme, tikrino policija. Ne vienam čia savavališkai vietą „rezervavusiam“ vairuotojui teks sumokėti baudąAsociatyvi Alytausgidas.lt nuotr.

15 Eur – tiek kainuoja pirma bauda, jeigu automobilį Alytuje ilgesniam laikui palikote ne toje vietoje, kur skirta parkuoti. Antras kartas – 30 eurų dydžio bauda. Tokias sumas jau yra sumokėjęs ne vienas transporto priemonės savininkas.

Kad Alytuje, ypatingai miesto centre, neturima pakankamai automobilių aikštelių – problema. Situaciją kažkiek gelbėja kartais laisvesni plotai prie buvusios autobusų stoties Jotvingių gatvėje.

Arčiau miesto centro – mažiau galimybių parkuoti automobilius, todėl vairuotojai ieško įvairiausių galimybių įvažiuoti, trumpam ar ilgesniam laikui pastatyti ir po to išvažiuoti. Viena tokių vietų tapo Alytaus miesto teatro kiemas.

Nors čia įvažiavimas pažymėtas ženklu „Rezervuota“, neretai transporto priemonės statomos neturint leidimų, o tai kelia rūpestį ne tik pastate dirbančių teatralų ir kitų organizacijų važiuotiesiems, tačiau ir techninėms šalies teatrų, koncertinių agentūrų tarnyboms, kurių transportas negali laiku ir patogiai privažiuoti prie populiarėjančios gastrolių vietos – Alytaus teatro – ir čia iškrauti scenos elementų ir kito rekvizito.

„Rezervuotos stovėjimo vietos yra žymimos Kelių eismo taisyklėse numatytu kelio ženklu „Rezervuota stovėjimo vieta“ (raidė „P“ su papildomu užrašu „Rezervuota“ mėlyname fone)“,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/gatve/pastatete-automobili-rezervuotame-plote-isitikinkite-ar-jis-irengtas-legaliai-221-670715?copie
d

Rezervuotos stovėjimo vietos yra žymimos Kelių eismo taisyklėse numatytu kelio ženklu „Rezervuota stovėjimo vieta“ (raidė „P“ su papildomu užrašu „Rezervuota“ mėlyname fone)“.

Kaip paisoma ženklo „Rezervuota stovėjimo vieta“ Alytaus teatro kieme, tikrino policija. Ne vienam čia savavališkai vietą „rezervavusiam“ vairuotojui teks sumokėti baudą.

„Rezervuotos stovėjimo vietos yra žymimos Kelių eismo taisyklėse numatytu kelio ženklu „Rezervuota stovėjimo vieta“ (raidė „P“ su papildomu užrašu „Rezervuota“ mėlyname fone)“,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/gatve/pastatete-automobili-rezervuotame-plote-isitikinkite-ar-jis-irengtas-legaliai-221-670715?copied

Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Speigas2018-12-15
Ismokit rašyt darbotuojamu automobiliams
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė