1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
JaunimasŠvietimas
2018 Gruodžio 12d.
0

Prasmingas laisvalaikis – pozityvi jaunimo socializacija

titleNuotraukų galerija

Alytaus miesto bendruomenės centre baigiamas įgyvendinti Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamas projektas „Dzūko dūšioj - Lietuva“.

Projekto metu vykdomos veiklos buvo orientuotos į atvirą darbą su jaunimu, siekėme didinti socialinę integraciją saviraiškos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei sudarėme galimybes prasmingai leisti laisvalaikį. Įgyvendinant projektą kartu su projekto partneriais (jaunimo organizacijomis, ugdymo įstaigomis, vietos bendruomene, policija, darbo birža, jaunimo darbo centru, kitais Atviraisiais jaunimo centrais ir pan.) buvo siekiama įtraukti socialinę atskirtį patiriančius jaunuolius į organizacinę bei visuomeninę veiklas.

Paslaugos buvo teikiamos „be slenksčių“. Įprastas veiklas paįvairino savęs išbandymas meniniuose labirintuose, klaidžiojimas istoriniais Lietuvos vingiais, lietuviškos virtuvės regionų kulinarinė specifika, sportiniai ir kiti užsiėmimai, šventės, varžybos, stalo žaidimų bei filmų vakarai. Projekto lėšomis buvo papildytas sporto, muzikos inventorius, įsigytos priemonės žygiams, stovykloms, dailės terapijai ir pan. Išvykos, supažindinančios jauną žmogų su materialiniais ir dvasiniais kultūros savitumais keliaujant po Lietuvos regionus, ekskursijos į darbovietes, savanoriška veikla, dainos, šokio, muzikos kūrinių konkursai, visuomenės atstumtųjų išpažintys, susitikimai su skaudžius išgyvenimus patyrusiais žmonėmis buvo skirti savęs atradimui ir savojo kelio paieškai. Atvirą jaunimo centrą „Be rėmų“ nuolat lankantys jaunuoliai galėjo save išbandyti įvairiose saviraiškos erdvėse.

Dėkojame visiems, kurie buvo neabejingi ir prisidėjo prie Alytaus miesto jaunimo laisvalaikio problemų sprendimo, jų integracijos į visuomenės gyvenimą, ir kurie padėjo įgyvendinti mūsų projektą. Ypač esame dėkingi mūsų bendrapartneriams.

 

 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt