10 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
AlytusEismasTransportas
2018 Gruodžio 9d.
0

Pirmadienį eismas bus stabdomas ties Alytaus turizmo informacijos centru

titleNuotraukų galerijaAlytaus futbolo knygos sutiktuvių dienos renginio dalyvių saugumui garantuoti pirmadienį bus apribotas eismas Senamiesčio skvero prieigose, t. y. tarp 9 iki 15 val. bus stabdomas transporto priemonių eismas Alyvų tako atkarpoje ties Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatve, kur veikia Alytaus TIC Alytaus turizmo informacijos centro nuotr.

Gruodžio 10-oji - tarptautinė futbolo diena. Šia proga Alytaus miesto centre bus sutinkama nauja, prekyboje pasirodanti knyga „Alytaus futbolas“, o su ja vyks ir sportiniai renginiai, kuriuose dalyvaus ne tik pasaulyje pouliariausio žaidimo atstovai, tačiau ir Kalėdų senelis.

Renginio dalyvių saugumui garantuoti pirmadienį bus apribotas eismas Senamiesčio skvero prieigose, t. y. tarp 9 iki 15 val. bus stabdomas transporto priemonių eismas Alyvų tako atkarpoje ties Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatve, namu nr. 1, kur veikia Alytaus turizmo informacijos centras (TIC).

Prie TIC, kai tik užsiregistruos dalyviai, vyks futbolo kamuolio žongliravimo konkursai, fotosesijos prie maksikamuolio, o centro patalpose nuo 10 val. prasidės knygos „Alytaus futbolas“ prekyba simboline kaina ir futbolo garsenybių, legendų autografų akcijos.

Tarptautinės futbolo dienos proga minėtą knygą bus galima įsigyti už simbolinę kainą (10 Eur), o taip pat ir laimėti kokį nors prizą.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė