9 c Alytus
Šeštadienis, Gegužės 25d.
2018 Gruodžio 7d.
4

Ar žiema kelininkus Alytuje vėl užklupo netikėtai? (ATNAUJINTA)

title

„Barstytuvai miestą pradėjo valyti nuo 6.15 val. ryto ir valo šiuo metu. Mieste dirba 7 kelininkų mašinos. Druskos tirpalu ir druska pirmiausia buvo barstomos sankryžos, nuokalnės, tiltai. Vėliau – pagrindinės miesto gatvės, kuriose važinėja visuomeninis transportas“, - žiemišką ir snieguotą penktadienį informavo Alytaus miesto savivaldybė. Deja, sunkiasvoris transportas Alytuje slydo važiuodamas ne į vieną kalniuką.

„Prieš valandą pravažiavus pro Vidzgirį, centrą, nei vienos valymo mašinos nesimate, keliai apsnigti“, - piktinosi Asta P.
 „Kokie operatyvus kelininkai...“, - juos gatvėje išvydęs po kelių valandų nuo snygio pastebėjo skaitytojas ir žiūrovas Edgaras G.
„O kada bus valomi šaligatviai“, - teiravosi Marytė V. „Šaligatviai pradedami valyti visame mieste“, - apie vidurdienį pranešė savivaldybė, perspėsdama, kad dėl stipraus sniego eismo sąlygos mieste yra sudėtingos, kai kuriose gatvėse gali būti susidariusių provėžų.

Keliais nebuvo patenkinti ir Alytaus rajono gyventojai, kurių teigimu, juos gelbėja nors dažniausia ir nevalyta, tačiau vietomis vilkikų gerai išvažinėta danga. Kol vėžės nesušalę, tai išeitis, tačiau atėjus šalčiams, deja, nepadės. 

Ar žiema kelininkus Alytuje vėl užklubo netikėtai? Bet kuriuo atveju - būkite atidūs ir saugūs gatvėse!

ATNAUJINTA

Pėsčiųjų dėmesiui - specialistai pataria, kad kritimų dėl slidumo įmanoma išvengti, jei bus avima patogiais batais gruoblėtu padu. Taip pat pagelbės ir ant batų užsidedamos specialios apsaugos (antbačiai, tinkleliai), skirtos saugiai vaikščioti ledu, per sniegą ar esant plikšalai. Einant per gatvę, pėstiesiems išvengti eismo įvykių padės atšvaitai. Slidžiose gatvėse automobilio stabdymo kelias yra ilgesnis, o atšvaitus seginčius pėsčiuosius vairuotojai pastebi anksčiau.


Booking.com

Komentarai

4
pass2018-12-09
09.12 Alytaus regione iš vakarų ir pietvakarių čiuožykla...maniau fūra nepareis jei dar krovinys +10tonu būtų....į Radžiūnų "kalną" ....lieku iki ryto.Nukreiptas nuo Giluičių-ten fūra pailsėt prigulus.bent smėlio dėžę ten kažkur pastatytų...gal geros valios žmonės pabarstytų.Mačiau lenkiškų lengvukių...važiuoja 40-50km/h...GĖDA už valstybę!
As2018-12-07
Bent nuotrauka siu metu idetumete
Jo2018-12-07
6 tik snigt pradejo o jie jau valyt 15 po pradejo melagiai isvazevo kai biskuty apstojo snigy pries piet kai eismas strigo but nebarste nevale nes lietu po piet zadejo galvojo isplauks he he he
Jo2018-12-07
Ne , šį kartą kelininkai užklupo žiemą nepasiruošusią.
traffix.lt

Susiję straipsniai