-2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
VideoreportažaiAlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Gruodžio 7d.
4

Alytaus eglutė „sutaisyta“, Kalėdų senis – pakeliui

titleNuotraukų galerija

Daug diskusijų Alytuje ir visoje Lietuvoje sulaukusi pagrindinė dzūkų sostinės Kalėdų eglė keičiasi.

Ketvirtadienio vakarą darbų ėmėsi menininkės Jolantos Šmidtienės komanda.

Pakeista 16 taip vadinamų sparnų, kurie buvo sumontuoti eglės apačioje ir prieš tai, kai juos išvydo alytiškiai, 2016 m., kabojo ir ant Plungės eglės, o vėliau buvo perdažyti, tačiau itin atgrubnagiškai.

Atnaujinimo darbai Alytuje jau baigti, todėl kritikos strėles laidę miestiečiai jau gali atvykti įvertinti menininkės korekcijas.

Šiais metais Alytaus miesto savivaldybė verslininkus vilioja nemokamais leidimais prekybai.

Rotušės aikštėje jau veikia stiklinis kupolas, kuriame galima susišilti, išgerti puodelį Alytaus įmonės pristatomos kavos.

Mažuosius gi pradžiugins Kalėdų senelis. Jis prie eglės lankysis kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį nuo 16 iki 18 valandos.

Techniniai nesklandumai, kaio tikimasi,  jau praeityje, tad belieka džiaugtis Kalėdų eglute ir laukti artėjančių švenčių

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Jaunius2018-12-10
Buvau eglės įžiebimo žiūrėt. Ir po šio straipsnio dar kartą. Eglė NĖ VELNIO NEPERPUOŠTA. Kokia buvo, tokia ir yra. Nuotraukos 1:1 Asmeniškai man tai prasčiausias Alytaus papuošimas. Gal kam ir patinka.
Goda2018-12-10
ateini prie eglutes ir tamsa....ar cia puosyba?galvoju miestelenai turi geru ideju kaip papuosti visa erdve esancia prie eglutes,o dabar tik medziu kamienus apvyniojo ir viskas,na graudu.......
klausimas2018-12-09
tai ta ale dailininke grazino pinigus miestui-nuostoli juk padare,ar ji liks nenubausta?
Elve2018-12-07
Laba diena. Kaip vėl matau žodis kaio su klaida. Kas antrame tekste klaidos, Alytaus gidui gal reiktų įsigyti tekstų redagavimo programą?
traffix.lt