8 c Alytus
Šeštadienis, Gegužės 25d.
2018 Gruodžio 6d.
2

Dzūkų atstovaujama karių futbolo rinktinė airiams ir prancūzams neprilygo

titleNuotraukų galerijaDzūkijos sostinės atstovai Lietuvos kariuomenės futbolo rinktinėje (iš kairės): V. Miknevičius, S. Laibinis, T. Kančys, E. Baranauskas ir R. Padegimas

Alytiškiai futbolininkai, kariai savanoriai Ervinas Baranauskas, Tadas Kančys, Virginijus Miknevičius, Saulius Laibinis ir Rytis Padegimas buvo pakviesti į Lietuvos kariuomenės rinktinę, su ja vyko į stovyklą Vokietijoje, o po to – į 2019 m. pasaulio karių žaidynių, vyksiančių Uhane (Kinija), atrankos turnyrą Harskampyje (Olandija).

Atrankoje lietuviai susitiko su daugkartine čempione Prancūzija ir neprilygo 0:4. Tokiu pat rezultu Lietuvos karių rinktinė nusileido ir legendinio Roberto Deivido Kyno į turnyrą palydėtai Airijai. Dėl kelialapio į 7-ųjų pasaulio karių žaidynių futbolo turnyrą Kinijoje taip pat kovoja atrankos turnyro šeimininkė Olandija, Grakija ir Vokietija.

Tai – ne pirmas Dzūkijos sostinės futbolininkų pasirodymas Lietuvos karių rinktinėje. „Lietuvai atstovaudami 3-iose pasaulio kariškių sporto žaidynėse Italijoje užėmė 4 vietą, o pasaulio kariškių futbolo čempionate Vokietijoje liko 5-oje pozicijoje“, - primena gruodžio 10 dieną prekyboje pasirodysianti knyga „Alytaus futbolas“. Išties, Katanijoje (Italija) vykusiame pasaulio kariškių sporto žaidynių futbolo turnyre iki mažojo finalo prasibrovę lietuviai šeimininkei Italijai 2003-iaisiais pralaimėjo vos vieno įvarčio skirtumu (2:3). Pasak Alvydo Koncevičiaus, be dabartinių Lietuvos kariuomenės futbolo rinktinės alytiškių, joje anksčiau rungtyniavo ir Ričardas Jankauskas, Aurimas Miniauskas bei Ričardas Padegimas.

Fotogalerija


Booking.com

Komentarai

2
Ugnius2018-12-07
Man atrodo, kad kariuomenės rinktinė daugiau pasiekia negu nacionalinė Lietuvos rinktinė
Romka2018-12-07
Šaunuoliai kariai, taip ir toliau garbingai atstovaukit tarptautinėse arenose ne tik Lietuvai bet ir Dzūkijos kraštui.
Pastaba straipsnio autoriui ne Alvydo Kancevičiaus o Koncevičiaus.
traffix.lt

Susiję straipsniai