21 c Alytus
Pirmadienis, Gegužės 20d.
Laisvalaikis ir kultūra
2018 Gruodžio 5d.
0

Pasitikite Naujuosius metus Alytuje – su „The Beatles Show“ AKKC rūmuose

title

Paskutinįjį šių metų vakarą žinomi šalies atlikėjai – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius Jokūbas Bareikis – kviečia visus į  šventinį koncertą „The Beatles Show“ Alytaus kultūros ir komunikacijos centro (AKKC) rūmuose.

Tai išskirtinis, specialiai šiai progai sukurtas naujametinis šou, kurio metu išgirsite visame pasaulyje žinomos grupės „The Beatles“ gražiausias dainas: „Let it be“, „Yesterday“, „Help“, „Hey Jude“, „Strawberry Fields Forever“ ir kt. bei sužinosite įdomių detalių apie grupės kūrybą ir gyvenimą.

Rafailas Karpis – prisiekęs šios grupės gerbėjas, atmintinai žino visus jos istorijos faktus. Tiesiog vaikščiojanti bitlų enciklopedija. Jokūbas Bareikis vaikystėje iš tėvų savindavosi bitlų plokšteles, flomasteriais žymėdamas mėgstamiausias savo dainas. Sujungę savo pagarbą ir meilę bitlų muzikai, jie sukūrė nuostabų biografinį koncertą, kuriame ne tik atlieka „The Beatles“ dainas, akompanuojami gyvos muzikos grupės, bet ir įdomiai pasakoja garsiosios ketveriukės istoriją.

Populiariausia visų laikų muzikos grupė „The Beatles“ visada liks ant pasaulio muzikos pjedestalo. Ši grupė nuo susikūrimo iki karjeros pabaigos sukūrė daugiau superhitų, kurie išliko populiarūs iki šių dienų, nei per dešimtmetį sukuria visi pasaulio atlikėjai kartu. „The Beatles“ nepraranda ne tik savo senųjų gerbėjų, bet nemariu savo muzikos skambesiu pritraukia ir galybę jaunų muzikos mylėtojų. Tiesiog – tai muzikos galia.

Ir nors hipių laikai – jau praeityje, o lietuviai – daug santūresni žmonės, bet puikios dainos, gyvai atliekama muzika ir nuoširdus bendravimas niekada nepraranda savo „galiojimo“. Koncerto metu netrūks ir atlikėjų improvizacijos bei dialogo su publika, o specialiai renginiui sukurta šventinė scenografija tik sustiprins stebuklingo vakaro nuotaiką.   

Nepraleiskite retos progos senuosius metus palydėti su nemirtingąja „Love me do”, o Naujuosius pasitikti viltingai ištariant „Let it be”!  

Šventinis naujametinis koncertas „The Beatles Show“ – tai ne tik galimybė praleisti puikų vakarą su nuostabia muzika ir profesionaliais atlikėjais, bet ir pradžiuginti savo artimą skoninga muzikine dovana.

Bilietus galite įsigyti visose Bilietai.lt kasose, internetu www.bilietai.lt bei www.kakava.lt

Booking.com

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt