18 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
AlytusEismas
2018 Gruodžio 5d.
4

Atsargiai kelyje: dėl slidžios gatvės – eismo įvykis Vidzgiryje

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt skaitytojo Henriko nuotraukos

Dėmesio, Alytaus miesto gatvėse - slidu!

Šįryt eismo įvykis užfiksuotas Vidzgiryje. Volungės gatvėje, ties 46-ojo namu, prie išmaniosios pėsčiųjų perėjos.

Kaip informavo skaitytojas Henrikas, panašu, kad vairuotojas nesuvaldė automobilio ant slidžios kelio dangos. Ant jos po avarijos ištekėjo tepalai.

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas patvirtino, kad eismo įvykis buvo susijęs su slidžia gatvės danga.

Atsargiai, mieste slidu ne tik gatvėse, tačiau ir šaligatviuose, juos prižiūrintys komunalininkai šiandien ryte dar nedirbo, tačiau šią savaitę į gatvės jau buvo išvažiavę.

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
Agne2018-12-07
Kaip visada Alytuje kelininkai nepasiruoše,kiek metų iš eilės? Gruodį ateina žiema netikėtai, keliai nebarstyti,nevalyti. Kiek dar tokį pasityčiojima iš vairuotojų galima kesti. Kodėl kituose rajonuose viska suspėja ir pasiruošia ir nuvalo. Pats paprasčiausias pavyzdys kelias Alytus -Kaunas pervažiavus Alytaus rajono riba kelias kaip vasara ir nuvalytas ir pabarstytas. Kas čia Prienų rajonas sugeba susitvarkyti? Ar pinigų daugiau gauna. Ar ten korupcija mažesnė?
Nesvarbu2018-12-05
Nei jus zinot ant kiek jis vaziavo nei jus teiskit ble, gal stovejot ziurejot matet kad galit cia kazka sakyti? Neapsimeskit visaziniais cia ne jos kalte del avarijos, cia kaltas pestysis kuris ejo ne per pereja taip, kad galit maziau lot kaip sunys,ji vaziavo normaliu greiciu kokiu ir pridera vazineti mieste, juk bet kuriam is cia komentavusiu gali taip atsitikti. Turetu ir pestieji buti atidesni.
Rolkis2018-12-05
Matai kad eismo salygos sudėtingos,tai pasirink saugų greitį,o ne lėkti stringalviais kaip vasara
mnde2018-12-05
nu dabar jau tai smelis liesis laisvai
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose