-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Gruodžio 4d.
0

„Auksinis protas“ Alytuje kviečia registruotis naujo sezono kovoms

titleNuotraukų galerija

Mažai Lietuvoje lietuvių, kurie nematė Andriaus Tapino ir Arūno Valinsko LRT eteryje vedamos laidos „Auksinis protas“. Šis visiems jau puikiai pažįstamas žaidimas turi ir kitą savo versiją – komandinius žaidimus.

10-ąjį sezoną skaičiuojantis žaidimas Alytų  pirmą kartą aplankė prieš porą metų ir iš šio, kaip ir dar iš keliolikos Lietuvos ir užsienio miestų, niekur neplanuoja trauktis. Tam, kad nepasiklystumėt skaičiuose pasakysime, kad per metus yra sužaidžiami 2 sezonai.

Ko gi skiriasi žaidimas televizoriaus ekrane ir tas, kurį kiekvienas alytiškis gali išbandyti antradienio vakarais?

Alytuje žaidžiame komandomis, todėl į kompaniją galime pasikviesti savo artimą, draugą, bendradarbį ar tiesiog kaimyną, kuris nori įdomios veiklos vietoje namų ir rutinos šiokiadienio vakarą.

Į klausimus atsakinėjama raštu, o kiekvienas teisingas atsakymas yra paverčiamas taškais. Geriausiai specialius etapus įveikusios komandos gali gauti kvietimus į TV studiją, o  daugiausiai taškų surinkusios - tampa vakaro nugalėtojais.

Alytuje nuolat turime bent dvi komandas, kurios patenka tarp Lietuvos geriausiųjų, o konkurencija ir intriga kiekvieną vakarą išsilaiko iki pat paskutiniojo klausimo.

10-asis sezonas baigėsi, taigi norime padėkoti visoms komandoms, rėmėjams ir draugams bei kviečiame prisijungti prie 11-ojo „Auksinio proto“ jau 2019 metais. Nuo sausio 15 d.  žaidimai antradieniais 19 val. Alytuje vyks „Charlie Pizza“ restorane „Rimi“ prekybos centre (Naujoji g. 7/Ūdrijos g. 1).

Domantas Šimkus

Dalyvių (komandų) registracija, daugiau informacijos: el. p. [email protected],
www.fb.com/auksinisprotas/
www.fb.com/pkovosalytuje/

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt