11 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2018 Gruodžio 1d.
1

Varsiečiai su varžovais pasidalino po pergalę (VIDEOĮRAŠAS. ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerija

Lietuvos rankinio taurė - kol kas vienintelis trofėjus Lietuvoje, kurio dar nėra iškovoję Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai.

Ar varsiečiai nori ir yra verti šiųmečio bilieto į turnyro finalo ketvertą galės įrodyti šį šeštadienį Alytuje ir sekmadienį Kaune susitikdami su daugkartiniu taurės šeimininku „Granitu“.

Prieš metus alytiškiai pralaimėjo pusfinalyje, prieš du – ketvirtfinalyje, o prieš tris – finale.

„Varsos-Stronglaso“ ir „Granito“ susitikimai visuomet kelia susidomėjimą, o šįkart galbūt ir dar didesnį. Šį sezoną kauniečių gretose registruoti du buvę varsiečiai – alytiškis Irmantas Asakavičius ir druskininkietis Lukas Feoktistovas.

Šio savaitgalio dviejų rungtynių tarp „Varsos-Stronglaso“ ir Kauno „Granito“ nugalėtojas 2019 m. kovo 2-3 dienomis dalyvaus Lietuvos rankinio federacijos taurės turnyro finalo ketverto turnyre Klaipėdoje.

ATNAUJINTA 

Taurės turnyro starte Alytuje varsiečiai pelnė pergalę 27:26, rezultatyviausiai sužaidė Nedas Buronko (7 įvarčiai), Gintas Adamkevičius (6), Deivas Eidukonis (5), Žygimantas Micevičius (4), Remigijus Čepulis (3), 1 įvartį įmetė Aurelijus Sabonis, o svečių gretose su 7 įvarčiais baigė Karolis Grigas, o Tadas Bučinskas - su 6. 

Lemiamos atsakomosios „Varsos-Stronglaso“ ir „Granito“ ketvirtfinalio poros rungtynės – sekmadienį Kaune. 

PAPILDYTA

Epizodais Kauno halėje demonstruotas geras komandinis, greitas individualus žaidimas, tačiau atsakomosios Lietuvos rankinio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės pralaimėtos 22:31. Ir nors bendra dviejų susitikimų suma - 1:1, galutinis rezultatas - ne alytiškių naudai.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Speigas2018-12-01
Tai koks rezultatas
traffix.lt