5 c Alytus
Šeštadienis, Balandžio 4d.
AlytusSportas
2018 Lapkričio 30d.
3

Auksinė alytiškė – absoliuti „Ms. & Mr. Universe“ čempionė R. Slavinskaitė

titleR. Slavinskaitė su trenere E. Sadauskaite

Alytaus sporto ir sveikatingumo klubas „Šaulė gym“ tęsia jau nuo 2013 -ųjų metų pradėtą tradiciją ir kasmet paruošia sportininkių komandą, kuri Alytaus miestui atstovauja dalyvaudama tarptautinėse NAC Lietuvos kultūrizmo federacijos varžybose.

Lietuvai pasaulinio lygio varžybose atstovavusi alytiškė sportininkė Reda Slavinskaitė (trenerė Evelina Sadauskaitė) triumfavo, aukso medalius iškovodama Hamburge (Vokietija) vykusiose NAC „Ms. & Mr. Universe 2018“ varžybose.

Vokietijoje alytiškė nugalėjo gausioje (23 sportininkės) „Miss Bikini-Shape“ kategorijoje.

R. Slavinskaitė tapo ir absoliučios „Miss Shape-Bikini“ kategorijos čempione, įveikdama „Miss Bikini-Shape 30+“ kategorijos nugalėtoją ukrainietę Yaraslava Gavrychenko ir taip laimėdama pirmąjį  absoliutaus nugalėtojo titulą Lietuvos kultūrizmo federacijos istorijoje.

„Išvežti savo sportininkę į pasaulines varžybas ir ten iškovoti auksą buvo mano svajonė. Dėkoju Redai už troškimą tobulėti, tvirtą charakterį ir geležinę valią, už atsidavimą ir begalinį tikėjimą. Ateityje tiek  Reda, tiek ir aš pati planuojame tęsti pradėtą karjerą. Juolab mūsų pasiekimai įkvepia daugelį kitų merginų ir moterų rinktis aktyvų gyvenimo būdą, rūpintis savo sveikata ir savijauta“, - kalbėjo trenerė E. Sadauskaitė.

Iki Vokietijos čempioniškus pasiekimus alytiškė buvo pademonstravusi Baltijos čempionate, kur taip pat pelnė 1-ąją vietą, alytiškei R. Slavinskaitei aukščiausius įvertinimus treneriai skyrė ir Lietuvos kultūrizmo taurės varžybose bei UPBF pasaulio čempionate Norvegijoje.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad būtent mano vystomo klubo sportininkė taip puikiai atstovavo Alytui ir Lietuvai. Didelė vertybė miestui turėti aukštos motyvacijos profesionalus, kurie gali padėti kiekvienam alytiškiui keistis, stiprėti, pažinti ir atrasti save“, - džiaugiasi „Šaulė gym“ įkūrėja ir vystytoja Gitana Vitkauskienė.

Įdomu tai, kad  „Ms. & Mr. Universe“ absoliuti čempionė R. Slavinskaitė anksčiau ne itin domėjosi sportu, būdama moksleive šoko, todėl lankė būrelį, veikiantį mokykloje, ir tik vėliau susidomėjo „Šaulė gym“ trenerės Rūtos Karkauskaitės-Ivanauskės vedamas „Dance-fitness“ treniruotes.


Komentarai

3
Komentuoti
Deividas 2018-12-07
O kur papai? :o manau čia bičas.
Slavinskas M.2018-11-30
sveikinu :)
Mindaugas2018-11-30
Šaunuolė...
traffix.lt