20 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
AlytusVerslas
2018 Lapkričio 29d.
0

Užuolaidų salonas užsidarė, tačiau paslaugos Alytuje teikiamos

titleNuotraukų galerijaUždariusi skyrių Pulko gatvėje ir pakeitusi darbo su klientais pobūdį Dzūkijos sostinėje, alytiškių bendrovė „Aisvita“ pagrindinį saloną toliau turės Vilniuje, kur jis veikia prekybos centre „Mada“Alytausgidas.lt nuotr.

„Parduotuvė nedirba”, - toks skelbimas kabo ant durų, kur Pulko gatvėje dešimtmečius veikė užuolaidų parduotuvė.

„Alytaus salonas toliau tęsia savo darbus”, - patikslina užuolaidų specialistai, tiesa, kardinaliai pakeitę savo darbo su pirkėjais, klientais tvarką.

„Alytuje užuolaidų salono, į kurį buvo galima ateiti ir pasižiūrėti pavyzdžių - nebus, paslaugas toliau teiksime pas klientus vykdami į namus, juos konsultuodami ir siūlydami užuolaidų sprendimus“, - patikslino įmonės „Aisvita“ atstovė.

Uždariusi skyrių Pulko gatvėje ir pakeitusi darbo su klientais pobūdį Dzūkijos sostinėje, alytiškių bendrovė „Aisvita“ pagrindinį saloną toliau turės Vilniuje, kur  jis veikia prekybos centre „Mada“.

„Aisvitos“ dizaineriai, konsultatai savo žinias pritaikė užuolaidų sprendimus įgyvendindami Baltarusijos Respublikos, Norvegijos Karalystės ir Gruzijos ambasadose Lietuvoje, įvairiose ministerijose, poilsio namuose, sanatorijose, svečių namuose, sveikatingumo centruose, viešbučiuose, taip pat „Dzūkų alaus restorane“, „Dzūkijos dvare“, „Kibininėje“ Alytuje.

Nuo 1994 metų veikiančioje Alytaus įmonėje „Aisvita“ šiuo metu dirba 20 darbuotojų, kurie daugiausia užsiima ir pakavimo medžiagų prekyba.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena