26 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 8d.
DzūkijaAlytus
2018 Lapkričio 28d.
3

Alytus puošiasi ir ruošiasi šventėms

titleNuotraukų galerija

Artėjant  gražiosioms žiemos šventėms  Alytus  jas pasitiks tikrai gražiai ir įspūdingai.  Miesto erdvės puošiamos  įspūdingomis dekoracijomis, intensyviai ruošiamasi Kalėdų eglutės įžiebimo šventei, kuri vyks gruodžio 1 d. 

Pagrindinė Alytaus miesto Kalėdų eglė šiemet - 16 metrų aukščio.. Žaliaskarės apšvietimui bus panaudota 15 tūkst. švieselių.

 Rotušės aikštėje montuojamas kupolas, kuriame vyks susitikimai su Kalėdų Seneliu, veiks kalėdinės dirbtuvės ir kitos veiklos. 

„Sparnuotų frazių loterija, pasakų skaitymai su įvairiais miesto žmonėmis, įvairi edukacija, kalėdinės dirbtuvėlės, viktorinos, kalėdinės fotosesijos, susitikimai su Kalėdų Seneliu – visa tai ir dar daugiau laukia tų, kurie užsuks į šį kupolą“, – pasakoja įvairią veiklą kupole organizuojančios VšĮ „Savanorystės tiltai“ direktorius Tomas Nikulinas.

Jeigu norite artėjančių švenčių proga pasveikinti savo draugus, pažįstamus, kaimynus ar tiesiog alytiškius, tai galėsite padaryti bet kurią dieną užsukę į kupolą ir ant specialiai paruoštų lapelių užrašę savo linkėjimą ir jį įmetę į specialią pašto dėžutę. Kiekvieną dieną vyks sparnuotų frazių ir sveikinimų loterija, jos laimėtojams atiteks simboliniai prizai.

 Kalėdiniais akcentais puošiasi ir miesto sodas. Čia visus stebins ir džiugins įspūdingo dydžio kalėdinis žaisliukas.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos nuotraukos

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
furunkulas2018-12-05
ar jau išsirinkom kurio miesto eglę pirksim kitiems metams?
aiste2018-11-29
dar tokios tragiskos egles Alytuje nebuvo
Miestietis2018-11-28
Jau nekantriai laukiu švenčių
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė