17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
Alytus112
2018 Lapkričio 27d.
7

Puolė kasininkę ir trenkė dėže per galvą

titleŠios „Maxima“ parduotuvės kasininkę užsipuolė tiek šiai parduotuvei, tiek policijai gerai žinoma moteris. Ją prie Sveikatos tako policija sutinka ir mėgina raminti dažnaiAlytausgidas.lt skaitytojo nuotr.

Alytuje, Pulko gatvėje, moteris (g. 1984 m.), buvusi parduotuvėje „Maxima“, užsipuolė kasoje sėdinčią kasininkę (g. 1993 m.) ir jai kelis kartus per galvą sudavė dėže, pagaminta iš kartono.

Tai įvyko pirmadienio popietę, įtariamoji buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Alytausgidas.lt naujienų portalui pavyko išsiaiškinti, kad „Maxima“ pardavėją užsipuolė tiek šiai parduotuvei, tiek policijai gerai žinoma moteris. Ją dažnai galima sutikti prie parduotuvių, esančių šalia Sveikatingumo tako.

Per 2 mėnesius moteriai pradėti daugiau nei 5 ikiteisminiai tyrimai už grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą, fizinio skausmo sukėlimą ir viešosios tvarkos pažeidimą.

Alytaus apskr. VPK moters atžvilgiu pradėti keli patikslinimai dėl viešosios tvarkos pažeidimų, surašyta per 20 administracinių nusižengimų protokolų už viešosios tvarkos pažeidimus, paskirtos maksimalios piniginės baudos, deja, karingai nusiteikusios moters tai nestabdo - per parą dėl jos ar su ja susijusių asmenų veiksmų pareigūnai gauna po 3-4 iškvietimus.

Prieš dėže trenkdama per galvą parduotuvės „Maxima“ pardavėjai moteris buvo išgarsėjusi tuo, kad lapkričio 8 d. būdama neblaivi (2.09 prom. alkoholio), išeidama iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato, tyčia koja spyrė į durų stiklą ir jį išdaužė.

Rugsėjį iš kalėjimo grįžusi moteris laisvės atėmimo bausmę atliko už svetimo turto sugadinimą, ji kelis kartus buvo vežta gydytis į Marių psichiatrijos ligoninę.


Komentarai

7
Komentuoti
Bausme2018-11-28
Gaila kad nera mirties bausmes, galetu but, biski isretintu pasaulyje tokias atmatas. Piktybiskai savivaliauji, pykst kulka i galva.
Pataisomas2018-11-28
Nepataisoms :D
Skaitytoja2018-11-28
Po vakar dienos komentaro,skyrybos zenklai sudeti teisingai.
wwww2018-11-28
uzdaryt ta psihine i durnyna
To prajuokintas2018-11-27
Gal tu geriau nebekomentuok. Skaitytojos pastaba teisinga, nes skyrybos ženklų žurnalistai nesugeba teisingai sudėti.
Prajuokintas2018-11-27
Skaitytoja,tu gal neskaityk geriau
skaitytoja2018-11-27
Kaip suprasti sakini,"buvusi moteris", o kas dabar ji jau ne moteris?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė