16 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
2018 Lapkričio 26d.

Startas rinkimų kovoje: Algirdo Vrubliausko komanda prisistato rinkėjams

titleNuotraukų galerija

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Alytaus rajono skyriaus visuotiniame susirinkime pristatė savo partijos kandidatą į merus ir visą TS-LKD kandidatų į Alytaus rajono savivaldybės tarybą sąrašą.

TS-LKD rinkimų sąraše – įvairių sričių atstovai: nemažai medikų, seniūnaičių, bendruomenių pirmininkų, verslininkų, kultūros darbuotojų. Čia rikiuojasi ir pedagogų, ūkininkų, inžinierių, įstaigų vadovų, buvusių pareigūnų pavardės.

 „Tik būdami kartu mes esame stiprūs ir galime padėti kitiems, kurdami ir drąsiai žiūrėdami į ateitį“, - kreipdamasis į susirinkusius bendražygius, sakė skyriaus pirmininkas, rajono meras ir kandidatas į šį postą būsimuose savivaldos rinkimuose Algirdas Vrubliauskas.

Anot A. Vrubliausko, TS-LKD partija yra visų žmonių partija, todėl jai labiausiai rūpi kiekvienas žmogus ir jo gerovė.

Skyriaus visuotiniame susirinkime dalyvavo ir svečiai, TS-LKD partijos nariai, parlamentarai – Audronius Ažubalis ir Laurynas Kasčiūnas.

KANDIDATŲ SĄRAŠE ir medikai, ir inžinieriai 

„Sąraše – dvidešimt viena moteris ir dvidešimt devyni vyrai. Tarp jų yra ir didelę patirtį sukaupusių, savo darbais įrodžiusių, ką gali. Yra partijos senbuvių, bet kartu – ir kompetentingų naujokų, turinčių naujų idėjų, siekių ir energijos. Visi skirtingi, atstovaujantys įvairioms sritims ir sudarantys gražią dermę. Nes toks ir yra gyvenimas: margas, visko pilnas“, - sakė A. Vrubliauskas.

 Po jo sąraše antroje vietoje rikiuojasi Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Gediminas Krasauskas, trečioji sąraše – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Dalia Kitavičienė, ketvirtas – Simno žemės ūkio mokyklos vadovas Gintautas Radžiukynas, penktoji – pedagogė, Kančėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Monika Ražanauskienė, šeštoji – medikė Jūratė Overaitytė, septintasis – veterinarijos gydytojas Gintaras Chščenavičius, aštuntoji – medikė Laura Bieliauskaitė-Svetlauskienė, devintasis – inžinierius Kęstutis Patinskas, dešimtasis – gydytojas Antanas Damkus.

Sąraše yra ir gerai žinomų verslininkų pavardžių: Mindaugas Aldonis, Vaclovas Karalevičius, Gediminas Jegelevičius.  Taip pat rinkimuose į Alytaus rajono savivaldybės tarybą kandidatuos ir Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis, buvęs policijos pareigūnas Rimas Gecevičius, taip pat Alytaus seniūno pavaduotojas Kęstutis Tumynas, daugeliui dar žinomas ir savo įkūnijamo personažo Vinculio vardu.

Patvirtinus kandidatų sąrašą, susirinkime buvo pristatyti ir naujieji partijos nariai, papildę TS-LKD Alytaus rajono skyriaus gretas. Iš viso jų prisijungė septyniolika. Naujiems nariams buvo įteikti partijos bilietai.

 Nuveikta – visų labui

Susirinkime pažymėti per šią kadenciją nuveikti darbai – svarbūs ir reikalingi rajono žmonėms.  

Rajone išasfaltuota, sutvarkyta daugiau kaip 35 kilometrai kelių, gatvių, įrengta net 10 sporto, vaikų žaidimų aikštelių. Viena jų visai neseniai buvo atidaryta Talokių kaime. Į jos atidarymą susirinko ir vaikai, ir senjorai. Tai tik patvirtina, kad sportas, aktyvesnė fizinė veikla nesvetima įvairaus amžiaus žmonėms.

A. Vrubliauskas apžvelgė ir darbus socialinėje srityje. „Šią kadenciją daug dėmesio skyrėme žmonėms, kuriems nelabai pasisekė gyvenime, kurie verčiasi sunkiau. Socialinį jautrumą ne visi vertina, bet ne viską matuojame politiniais dividendais“, - sakė meras.

Taip pat džiugina sėkmingai įgyvendinamas siekis – jog vaikų namuose neliktų nė vieno vaiko, kad jie gyventų šeimose, pas globėjus. Iš 70 globos namuose augusių rajono vaikų, ten yra 16. Tikimasi, kad ir šiems vaikams pavyks surasti globėjus.

Pasak A. Vrubliausko, bus svarstoma galimybė padėti ir seniūnaičiams – kompensuojant jiems dalį su seniūnaičio veikla susijusių išlaidų.

 „Žadame dar tampriau bendrauti su kaimynais. Ypač su artimiausiais – Alytaus miesto savivaldybe. Daugiau kaip 1000 rajono vaikų mokosi miesto mokyklose, bendri reikalai sieja ir dėl sodų bendrijų, kuriose gyvena ir rajono, ir miesto gyventojai“, - sakė Alytaus rajono savivaldybės meras.

Virš 50 proc. Alytaus rajono gyventojų neturi nuotekų įrengimų, atsižvelgdami į šią aktualiją, konservatoriai sieks, kad kiekvienam žmogui, norinčiam įsirengti privačią kanalizaciją būtų skiriama parama iš savivaldybės biudžeto.

Ketinama plėsti bendradarbiavimą su bendruomenėmis, nes būtent bendruomenė geriausiai žino žmonių poreikius ir gaunamas lėšas gali efektyviausiai panaudoti.

Ir toliau bus plėtojamas turizmas, gerinama infrastruktūra, kelių būklė, skatinama verslo aplinka, bus siekiama verslui sudaryti kuo palankesnes sąlygas, nes jis kuria darbo vietas, atneša investicijas, daro gyvenimą gražesnį.

Dar vienas pasiekimas, A. Vrubliausko pastebėjimu, padidėję atlyginimai rajono įstaigų darbuotojams – algos kilo daugiau nei pusei tūkstančio jų. Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojams atlyginimai kilo 15 procentų, Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojų algos padidėjo 17 procentų, 10 procentų darbo užmokestis padidintas ir visiems mažiausiai uždirbantiems darbuotojams.  Ir tai dar ne pabaiga: darbo užmokestį planuojama didinti kultūros ir švietimo įstaigų darbuotojams.

Taip pat A. Vrubliauskas pristatė ir vieną netikėtą naujovę – greitai Alytaus rajono savivaldybės administraciniame pastate patalpos bus paskiros rajono bendruomenėms, ūkininkams, verslininkams. Jose vyks edukacijos, bus demonstruojamos amatininkų ekspozicijos, o žmonės galės įsigyti produkcijos tiesiai iš ūkininkų, bendruomenių rankų,  kadangi veiks krautuvėlė.

TS-LKD kandidatai į Alytaus rajono savivaldybės tarybą  2019-2022 m.

1
Vrubliauskas Algirdas
2
Krasauskas Gediminas
3
Kitavičienė Dalia
4
Radžiukynas Gintautas
5
Ražanauskienė Monika
6
Overaitytė Jūratė
7
Chščenavičius Gintaras
8
Bieliauskaitė Svetlauskienė Laura
9
Patinskas Kęstutis
10
Damkus Antanas
11
Raudonis Vydas
12
Baranauskienė Dalė
13
Gaisrienė Ramunė
14
Gecevičius Rimas
15
Jakubavičius Danielius
16
Kašėtienė Irma
17
Lukoševičienė Zita
18
Karalevičius Vaclovas
19
Venčkauskas Albinas
20
Aldonis Mindaugas
21
Vertinskienė  Lina
22
Viršilas Vytautas
23
Linkevičienė Zita
24
Salickas Simas
25
Tumynas Kęstutis
26
Kazakevičius Raimondas
27
Jegelevičius Gediminas
28
Rinkevičienė Laima
29
Zienka  Artūras
30
Kanauka Danius
31
Ludavičius Saulius
32
Gražulienė Sonata
33
Sudvajienė Laima
34
Vladas Čeponis
35
Vichrovienė Snieguolė
36
Vitkienė Indrė
37
Glovickis Algirdas  Antanas
38
Kavaliauskaitė- Sakalauskienė Gita
39
Karalukienė Irena
40
Gudaitienė Jolita
41
Norkūnas Linas
42
Gudaitis Marius
43
Katlauskas Rimas
44
Petrauskas Rimas
45
Jaruševičienė Jolita
46
Marčiulaitis Robertas
47
Marcinkevičienė Rūta
48
Vitkauskas Stanislovas  
49
Lazauskienė Filomena
50
Jasaitis Marius

 

TS-LKD Alytaus rajono skyriaus informacija

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD)  Alytaus rajono skyriaus rinkiminės kampanijos sąskaitos.  Užs. Nr. AG 2018/11/26-1

 

 

Fotogalerija


traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės