14 c Alytus
Antradienis, Rugsėjo 22d.
VerslasTransportas
2018 Lapkričio 23d.
18

Darbo neteks daugiau nei 10 Alytaus vežėjų įmonių ir apie 100 specialistų

titlePo vadinamosios monopolinininkės „Kautros“ atėjimo į Alytaus viešojo transporto sektorių darbo gali netekti apie 100 darbuotojų iš daugiau nei 10-ies vietos vežėjų įmoniųAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė skelbia, kad gavusi Kauno apygardos teismo sprendimą, gali oficialiai paskelbti miesto viešojo transporto konkurso nugalėtoją su juo pasirašys sutartį.

Teismui netenkinus konkurse 3-iąją vietą laimėjusios bendrovės „Transrevis" prašymo taikyti laikinąsias apsaugos priemones, Alytus konkurso nugalėtoja paskelbs bendrovę „Kautra“.

Su „Kautra“ miesto savivaldybė pasirašys dvi sutartis - dėl viešojo transporto (keleivių pervežimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais) paslaugų ir dėl viešojo transporto informacinės sistemos nuomos paslaugų teikimo.

Alytiškiai keleiviai dar šiemet miesto gatvėse turėtų išmėginti 32 naujus žemagrindžius autobusus, žymėtus simboliu „Alytus-Myliu“. Tai – gražioji medalio pusė. Antroje vietoje likęs „Busturas“, konkurse dalyvavęs kartu su Alytaus „Milčija“

Kitoje medalio pusėje – ir masiniai atleidimai 15-oje Alytaus vežėjų įmonių.

Su „Transreviu“ miesto savivaldybės skelbtą konkursą pralaimėjęs Alytaus „Multivanas“ neteks didžiosios rinkos dalies. Apie pusę miesto maršrutų aptarnaudavusios įmonės atstovo Vaclovo Karalevičiaus teigimu, po veiklos Alytaus mieste sustabdymo teks atleisti 25 vairuotojus, gali mažėti ir darbuotojų kitose įmonės sektoriuose.

„Multivanas“ veiklą, vykdytą Alytaus mieste, vadina pelninga, o sumažėjusią rinkos dalį planuoja kompensuoti vežimo paslaugų plėtra Alytaus rajone ir kitose šalies vietose.

Alytaus smulkiųjų vežėjų asociacijos vadovo Giedriaus Pranckaus duomenimis, po „Kautros“ atėjimo darbo gali netekti apie 100 darbuotojų – daugiausia vairuotojų ir kitų viešojo transporto sektoriaus darbuotojų.

Į „Kautros” paskelbimą Alytaus miesto viešojo transporto konkurso laimėtoja vietos vežėjai reaguoja įvairiai, daugiausia karštai, tačiau į nevilltį nekrenta – kai kurie vairuotojai darbo tikisi gauti pas naują vežėją, kiti ketina dalyvauti įvairuose kituose vežėjų konkursuose ir paslaugas teikti įvairiems užsakovams.

Vietos vežėjai nors dar nesusitaikė su artėjančiui „Kautros“ įvažiavimu į Alytaus gatvių stoteles, panašu, kad išlieka kritiški ne tik vadinamojo monopolininko bei jį nugalėtoju paskelbsiančios savivaldybės atžvilgiu, tačiau neslepia ironijos sau ir teigia, kad artimiausiu metu  daugiausia darbo Dzūkijos sostinėje turės metalo supirkėjai, mat kai kurių vietos vežėjų mikroautobusai yra tiek „suvažinėti“, kad tarp automobilių pirkėjų jau visiškai paklausūs.


Komentarai

18
Komentuoti
ecavhah2019-05-30
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Buy Amoxicillin Online rsw.tgrp.alytausgidas.lt.oax.gu http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
iemaxhasuw2019-05-30
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin ztw.skaw.alytausgidas.lt.pcg.re http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
c2018-11-28
O šito ar nepadaryti iš krovininių
nejuokinkit2018-11-25
100 specialistų neteks? pažiūrėkit kaip važinėja "mikrūškės" : posūkio nerodo, persirikiuojant neperspėja, į stoteles nu**** irgi be posūkio . klaikiai važinėja
adas2018-11-24
Reikejo vezioti zmones su tvarkingais autobusiukais,o ne su kledarais,tai ir butut toliau vezioje.Norejot tik pinigu o investiciju jokiu tai dabar nieko.
Teta2018-11-24
Na va kažką apčiuopiama ponas meras prieš palindamas postą paliks Alytuje
Alytus2018-11-24
Vežėjų 15 įmonių o važiuot nėra su kuo ypač savaitgalį. Gal bent dabar bus tvarka.
Alytaus vežėjai2018-11-23
Pasiūlė didžiausią kainą iš visų konkurso dalyvių! Vietiniai... kažkokia nesąmonė. Švogrių taisyklė nebesudirbo Alytuje... fantastika. Keičiasi Alytus
Konkursui2018-11-23
Meluoji. Galėjo ir vietiniai laimėti, bet kainą užkėlė.
R582018-11-23
Labai giriasi kaitra naujais autobusiukas, o jus vezios kaip bulvės, nes tie isgirtieji autobusiukai tai perdaryti iš krovininiu
jo2018-11-23
Eikit darbintis
o ne verkslenkit
is kur jau cia 100 atleistuju atsirado?
Tai kad pagal konkurso sąlygas2018-11-23
tik Kautra ir galėjo laimėti.
To FM992018-11-23
Alytiškiai - Alytuje reikalingi. Bet kol jie verkia ir vieni kitus skundžia - ateina dirbantys, o ne myžčiojantys...
Kainos2018-11-23
Fuck it, jau geriau brangiau, bet kokybiškiau.
Tadas2018-11-23
Pakils kainos, įdomu ar tada bus tiek džiaugsmo.
FM 00000002018-11-23
Na jeigu vietiniai nesugeba, arba nenori, tada jų vietą užima kiti. Elementari logika. Taip ir čia. Jeigu nenorėjo ar nesugebėjo atnaujinti savo autoparko, o ne toliau eksplotuoti triperius, tai dabar ir lieka prie suskilusios geldos.
FM 9992018-11-23
Alytuje sakas geni kaunieciai , keleivius vez Kauno kautra, gatves valo kaskokia Raguvile registruota Kretingoje. Dzukijos vandenims vadovauja direktorius is Ruklos , sportrumio direktorius is Prienu. Alytiskiai -Alytuje nereikalingi.
Tomas2018-11-23
Bet Kautrai irgi reiks ir vairuotoju ir specialistu.... Negatyva kazkam reikia skleisti, tikriausiai pralaimejusiems konkursa.. :)
traffix.lt