16 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
AlytusVerslas
2018 Lapkričio 23d.
3

Alytuje medžių genėjimo darbus atlieka kauniečiai (ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Apie 17 tūkst. eurų – tiek alytiškiams kainuos miesto gatvėse genimi medžiai.

Darbų konkursą laimėjo bendrovė „Aplinkos darbai“ iš Kauno.

Pagal sutartį darbai turėtų būti atlikti iki Kalėdų.

Bendrovės darbus atlieka greičiau ir planuoja baigti iki gruodžio pradžios.

Paskutinįkart medžiai Alytaus mieste buvo genimi prieš dvejus metus.

Nukirstų šakų susmulkinimas ir išvežimas į sąvartyną į genėjimo darbus yra įskaičiuotas.

ATNAUJINTA

I Alytuje medžiai genimi Antano Juozpavičiaus, Merkinės ir Punios gatvėse, Senamiestyje – Antano Basanavičiaus, Birutės ir Gardino, Geležinkelio gatvėse prie elektros linijų, prie Jotvingių g. 14, Maironio, Pušyno, Rūtų, Seirijų, Suvalkų, Šarūno, Vytauto g., taip pat Vandens tale ir Ulonų g. bei skvere prie karių kapų.

Dainavos mikrorajone medžiai genimi skverelyje tarp Vilties g. 14, 16 ir 18 namų, take nuo Naujosios g. iki Vilties g. ir jo prieigose, take nuo Vilties g. ir Žiburio g. bei prieigose, už Vilties g. 4 namo (aplink sporto aikštelę), Vilties g. 28A, Vingio g., Naujoji g. 2F aplink AAFF stadioną, Vingio g. 15 ir prie tako, tarp Žiburio 18 ir 20 bei prie sporto aikštelės.

Putinuose medžiai genimi Kalniškės, Ūdrijos gatvėse, Naujosios ir Putinų g. kampe, skverelyje tarp Naujosios g. 54, 56 ir 58 namų, take tarp Žuvinto g. ir Naujoji g. 66, take tarp Lauko g. ir Putinų g., prie elektros linijų Putinų g.

Vidzgirio ir Likiškėlių mikrorajonuose darbai vyksta prie elektros linijos Aukštakalnio g., Jaunimo, Jurgiškių gatvėse, prie elektros linijos Kadugių g., take tarp Volungės g. 1 ir Likiškėlių g. 13, take tarp Statybininkų ir Kaštonų g.,  take tarp Sudvajų ir Kaštonų g. su atšakomis į Jaunimo g., Topolių g. kampe su Sudvajų g. , Volungės g.

 Senamiestyje bus nugenėti 438 medžiai, Vidzgiryje ir Likiškėliuose – 461, Dainavoje – 270, Putinuose – 171, o I Alytuje -  81, iš viso Alytuje -  1 tūkst. 421 medis


Komentarai

3
Komentuoti
ona2018-11-25
O kodėl šakos į sąvartyną ?....
alytiškis2018-11-24
Maladec vyrai,geni šakas kuo aukšciau,kad netrukdytu ir apšvietimui ir vasara šienavimui.Budavo anksciau tik apgeneja iš apacios kelias šakutes ir viskas.
dilgele2018-11-24
Tai ka alytuje nerado kas medzius genes ,viskas kaunui ,.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena