1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Lapkričio 22d.
0

Aukščiausio lygio futsalui tinkamą parketą Lietuvoje turi tik Alytaus arena

titleAlytaus arenoje sėkmingai buvo surengtos UEFA čempionų lygos elitinės varžybos, o visi jose dalyvavę sportininkai, įskaitant dukart iš eilės Europos futsalo čempioną „Inter“ iš Ispanijos, pabrėžė labai gerą dzūkų arenos dangąZenono Šilinsko © Alytausgidas.lt nuotraukos

„Nei viena arena, išskyrus Alytaus, kol kas neturi tinkamo parketo futsalui“, - tai akcentuota konferencijoje, surengtoje Lietuvoje 2020 m. rudenį vyksiančim FIFA futsalo (salės futbolo) pasaulio čempionatui.

Organizaciniai darbai prasideda, o FIFA atstovas užsuks į Alytaus areną.

Pagal pradinę pasaulio čempionatui lietuvių teiktą paraišką, kurią Europos šalis laimėjo po 24 metų petraukos, buvo įtrauktos Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos arenos, tačiau norima prijungti ir daugiau miestų.

Lietuvoje viešinčiam FIFA futsalo ir paplūdimio futbolo varžybų vadovui Kasra Haghigi buvo pristatytos ir naujos pasaulio čempionato vykdymo kandidatūros, o tarp jų - Šiauliai, Panevėžys ir Alytų. Čia lapkričio viduryje sėkmingai buvo surengtos UEFA čempionų lygos elitinės varžybos, o visi jose dalyvavę sportininkai, įskaitant dukart iš eilės Europos futsalo čempioną „Inter“ iš Ispanijos ir geriausią pasaulio žaidėją Ricardinho,  pabrėžė labai gerą dzūkų arenos dangą.

Pasak Alytaus areną valdančio sporto ir rekreacijos centro vadovo Tomo Stupurio, prieš UEFA turnyrą ji buvo dar kartą pagerinta, futsalui buvo pritaikytas ir 2020 m. rugsėjo ir spalio mėnesiais Lietuvos arenose rungtyniaus 23 geriausios pasaulio futsalo rinktinės ir šeimininkai lietuviai.

Pasak organizatorių, turnyro galutinė kaina priklausys ir nuo Lietuvos Respublikos vyriausybės ir savivaldybių pagalbos. Pavyzdžiui, 2016 m. FIFA futsalo čempionatas, kurį laimėjo Argentina, kainavo 13 mln. dolerių.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt