19 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 13d.
VideoreportažaiAlytus
2018 Lapkričio 22d.
2

Susitikimuose – ir apie atliekų aikšteles, kurias atsirakinsime kortelėmis

titleNuotraukų galerija

Alytaus kraštotyros muziejuje vyko Alytaus miesto vadovų ir Senamiesčio bendruomenės susitikimas. Jo metu mero pavaduotojai pristatė darbus, kuriuos pavyko nuveikti.

Vicemerė Valė Gibienė išdėstė situaciją  švietimo sistemoje, pasidžiaugė Alytaus kultūros ir komunikacijos centro (AKKC) salės rekonstrukcija, tvarkoma Alytaus muzikos mokykla, sinagoga sutvarkytomis Alytaus sporto rūmų baseino patalpomis.

Tiesa, už kultūrą ir sportą atsakinga V. Gibienė pripažino, kad sportininkams trūksta  apgyvendinimo vietų.

Pavyzdžiui, kai kurių sportinių renginių reikalavimai nurodo, kad viešbutį nuo arenos skirtų ne daugiau kaip 15 mininučių kelio dėl šios priežasties ne visi renginiai gali vykti mūsų mieste.

„Į Alytų sportininkai atvažiuoja, kadangi turime gerą sporto infrasturktūrą, esame sportui pritaikytas miestas, tačiau apgyvendinimo problemų Alytaus miesto savivaldybė išspresti negali“, -  sakė V. Gibienė. 

Vicemeras Tautvydas Tamulevičius pristatė miesto infrastruktūros projektus: baigiamą tiesti Naująją gatvę, prieštaringai vertintą pėsčiųjų ir dviratininkų tako rekonstrukciją, kai vietoj plytelių buvo paklotas asfaltas.

Ateityje alytiškių laukia dar viena naujovė – aptvertos atliekų išmetimo aikštelės, kurios atsirakins tik su kortele. 

„Aš manau esame pasiruošę šiai sistemai įvesti,bet laukia ir iššūkiai, nes ne visi gali norėti naudoti kortele, nes už kiekvieną jos panaudojimą teks susimokėti. Gali būti, kad miestiečiai pamirš pasiimti, neturės ir pan., todėl neatmetame, kad atliekos tiesiog bus paliktos šalia aikštelių, tačiau mes vies tiek jas surinksime, o mokestį padalinsime viesiems“, - dėstė T. Tamulevičius.  

Beveik valandą vykęs veiklos pristatymas baigėsi gyventojų klausimais.

Senamiesčio bendruomenę labiausia domino jų keliamų problemų sprendimai.

Gyventojai nerimauja dėl Kurorto mikrorajono esą besibūriuojantis jaunimas trukdo ilsėtis.

Triukšmas, greičio nesilaikymas varo iš proto miesto gyventojus, o prie Sporto mokyklos (Sporto g.) esą vyksta „orgijos“ , savo problemomis su miesto vadovais dalijosi gyventojai.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilija Ramanauskienė sako, kad situacija dėl greičio viršijimo turėti pasikeisti po Jono Basanavičiaus gatvės rekonstrukcijos. Įtrauktos priemonės, kurios neleistų važiuoti greitai, kurios priverstų sustoti prasileisti viens kitą, saugumo salelės.

Susitikime dalyvavo kelios dešimtys Senamiesčio bendruomenės gyventojų.

Lapkritį dar vyks keli susitikimai su skirtingų seniūnijų gyventojais, tiesioginis bendravimas su alytiškiais bus vykdomas ir gruodį. 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
Tujos2018-11-23
Tujos labai gerai! Uždengia sunkvežimių laužyną.
algis2018-11-23
o kaip del leliju gatves remonto pabaigos .Kaip del eismo saugumo isvaziuojant is gardino gatves link dailides .Tujos labai pablogina matomuma
traffix.lt