1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Alytaus rajonasEismasTransportas
2018 Lapkričio 22d.
0

Alytaus rajone avaringiausios vietos ir vairuoti rizikingiausios dienos

titleAlytausgidas.lt atliktas tyrimas rodo, kad Alytaus rajone absoliučiai avaringiausios, vairavimui rizikingiausios dienos ir vietos – ketvirtadieniai, šeštadieniai ir sekmadieniai kelyje Naujieji Valkininkai-Daugai-Alytus, taip pat ketvirtadieniai, penktadieniai ir sekmadieniai kelyje Antakalnis-Jieznas-Alytus-MerkinėAlytaus apskrities VPK nuotr.

Avaringiausios dienos Alytaus rajone – šeštadienis (43 įvykiai), sekmadienis (36) ir ketvirtadienis (33).  

Alytausgidas.lt atliktas tyrimas rodo, kad šiemet avaringiausios valandos Alytaus rajone  yra vakare nuo 16 iki 20 bei nuo 20 iki 24 val. (po 53 įvykius), rytas nuo 8 iki 12 val. (37) ir paryčiai nuo 4 iki 8 val. (33).

Per šiuos metus Alytaus rajone vykusiuose eimo įvykiuose buvo sužeisti 65 žmonės, 3 žuvo, iš jų dvi kelių aukos – kelyje  nr. 128 (Naujieji Valkininkai-Daugai-Alytus), o dar viena – Panemuninkėlių kaime (ir 1 sužeistas).

Daugiausia sužeistųjų rajone – kelyje nr. 132 Alytus-Seirijai-Lazdijai (18), 7 – kelyje 131. Alytus-Simnas-Kalvarija, 6 – keliuose Naujieji Valkininkai-Daugai-Alytus ir Onuškis-Butrimonys-Punia, 5 – kelyje Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė.

Alytaus rajone absoliučiai avaringiausios, vairavimui rizikingiausios dienos ir vietos – ketvirtadieniai kelyje Naujieji Valkininkai-Daugai-Alytus (9 įvykiai), taip pat ketvirtadieniai kelyje Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė (8), trečiadieniai kelyje Alytus-Seirijai-Lazdijai (7), penktadieniai ir sekmadieniai kelyje Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė (po 6) bei šeštadieniai ir sekmadieniai Naujieji Valkininkai-Daugai-Alytus (6).

Susumavus Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, paaiškėja ir  Alytaus rajono keliuose avaringiausi paros laikai, tai – kelias Naujieji Valkininkai-Daugai-Alytus (12 įvykių) ir keliai Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė ir Alytus-Seirijai-Lazdijai (po 11) nuo 20 iki 24 val. bei kelias Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė (10) nuo 16 iki 20 val.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt