1 c Alytus
Pirmadienis, Rugsėjo 23d.
AlytusSportas
2018 Lapkričio 20d.
0

Didžiausios premijos – Alytaus tinklininkėms, vandensvydininkams ir paralimpiečiui

title

Premijuoti Alytaus miesto sportininkai.

Šiemet jau antrą kartą skiriamos premijos sportininkams už aukštus laimėjimus Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionatuose, olimpinių ir paralimpinių sporto šakų ir rungčių (kvalifikacijų) nugalėtojams ir prizininkams. 

Premijos skiriamos individualių sporto šakų sportininkams ir žaidynių komandoms, kurie (kurios) atstovavo Alytaus miestui Lietuvos čempionatuose ar Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo Pasaulio ir Europos čempionatuose.

Alytaus miesto sporto įstaigose parengti sportininkai, kurie išvykę mokytis ar gyventi į kitas savivaldybes, bet kartu atstovauja ir Alytaus miestui, visą mokymosi ir aktyvaus sportavimo laikotarpį pretenduoja į šią premiją.

Premijos skirtos vadovaujantis Alytaus miesto savivaldybės tarybos 2017-12-21 sprendimu  Nr. T-400 patvirtintu Alytaus miesto savivaldybės sportininkų premijų skyrimo tvarkos aprašu. Jis reglamentuoja Alytaus miesto savivaldybės premijų paskirtį, bendruosius skyrimo principus, premijų dydžius, minimalius reikalavimus sporto varžyboms, premijų skyrimo tvarką.

    Šiais metais už aukštus sportinius rezultatus premijuoti šie sportininkai ir komandos:

    1. Alytaus moterų tinklinio komanda „Prekyba-Parama“, olimpinės sporto šakos Lietuvos moterų tinklinio čempionate iškovojusi antrąją vietą – jai skirta 12 tūkst. 190 Eur premija.

    2. Karolis Girulis, olimpinės sporto šakos Lietuvos komandinio-asmeninio šaudymo čempionate užėmęs pirmąją vietą – jam skirta 530 Eur premija.

    3. Kęstutis Bilius, olimpinės sporto šakos Lietuvos komandinio-asmeninio šaudymo čempionate užėmęs antrąją vietą – jam skirta 397,50 Eur premija.

    5. Gabija Mankauskaitė ir Ieva Jacevičiūtė, olimpinės sporto šakos  Lietuvos atvirame plaukimo čempionate užėmusios antrąsias vietas – joms skirtos premijos po 397,50 Eur.

    6. Alytaus vyrų vandensvydžio komanda „Dzūkijos vandenis“, olimpinės sporto šakos Lietuvos vandensvydžio čempionate iškovojusi antrąją vietą – jai skirta 9 tūkst. 142,50 Eur premija.

    7. Mantas Atmanavičius, baidarių slalomo sportas, olimpinės sporto šakos Lietuvos čempionate laimėjęs 1-ąją vietą – jam skirta 530 Eur premija.

    8. Giedrius Biconas, kulkinis šaudymas, olimpinės sporto šakos Lietuvos čempionate laimėjęs 1-ąją vietą – jam skirta 530 Eur premija.

    9. Jūratė Česynaitė, kulkinis šaudymas, olimpinės sporto šakos Lietuvos čempionate laimėjusi 1-ąją vietą – jai skirta 530 Eur premija.

    10. Martyna Džapbarovaitė, kukinis šaudymas, olimpinės sporto šakos Lietuvos čempionate laimėjusi 1-ąją vietą – jai skirta 530 Eur premija.

    11.  Anicetas Čeponis, sunkioji atletika; olimpinė sporto šakos  Lietuvos čempionate laimėjęs 2-ąją vietą – jam skirta 397,50 Eur premija.

    12. Paulina Ramanauskaitė, šaudymas iš lanko, olimpinė sporto šakos  Lietuvos čempionate laimėjusi 2-ąją vietą – jai skirta 397,50 Eur premija.

    13. Artūras Jarmalavičius, kulkinis šaudymas, olimpinės sporto šakos Lietuvos čempionate laimėjęs 3-ąją vietą – jam skirta 265 Eur premija.

    14. Inga Timinskienė, šaudymas iš lanko, olimpinė sporto šakos  Lietuvos čempionate laimėjusi 3-ąją vietą – jai skirta 265 Eur premija.

    15.  Donatas Dundzys, dalyvavęs Lietuvos neįgaliųjų (paralimpinės) rinktinės sudėtyje Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate ir laimėjęs 3-ają vietą rutulio stūmimo rungtyje – jam skirta 1 tūkst. 855 Eur premija.

    16. Lina Zajančkauskienė, kulkinis šaudymas, olimpinės sporto šakos Lietuvos čempionate laimėjusi 3-ąją vietą – jai skirta 265 Eur premija.

 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir rekreacijos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Jakubauskienė


 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje