2 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Alytus
2018 Lapkričio 20d.
0

Miesto vadovai ir savivaldybės specialistai susitiks su gyventojais

title

Pradedami Alytaus miesto savivaldybės vadovų, specialistų susitikimai su gyventojais „Alytus per metus“.

Kasmečių tiesioginio bendravimo renginių maratonas suplanuotas septynioms dienoms ir užsuks beveik į visus miesto mikrorajonus.
Pirmasis susitikimas su Senamiesčio, Dvaro ir Kurorto seniūnaitijomis – lapkričio 23 d. (trečiadienį) - Alytaus kraštotyros muziejuje. Čia planuoja atvykti ir atvirai su miestelėnais bendrauti Alytaus miesto meras, vicemerai ir savivaldybės specialistai.

Lapkričio 26 d. (pirmadienį) Jurgiškių ir Vidzgirio seniūnaitijų gyventojai kviečiami į Alytaus bendruomenės centrą (Jaunimo g. 3), 27 d. (antradienį) – pirmalytiškiai bus laukiami Alytaus vaikų globos namų salėje (A. Juozapavičiaus g. 33), 28 d. (trečiadienį)  Ulonų seniūnijos gyventojai rinksis Šv. Kazimiero parapijos namuose (Varėno g. 24).

Miesto vadovų ir specialistų „kalėdojimo“ renginiai tęsis ir gruodį – 3 d. (pirmadienį) su Dainavos seniūnaitija bus susitinkama Dainavos progimnazijoje (Viltirs g. 12), 4 d. (antradienį) su Likiškių, Panemunės, Putinų seniūnaitijomis – Šaltinių pagrindinėje mokykloje (Lauko g. 23), o 5 d. – su Kalvos ir Volungės seniūnaitijomis – „Volungės” progimnazijoje (Volungės g. 2).

Susitikimuose planuojama  pristatyti nuveiktus darbus, atsakyti į klausimus ir diskutuojama gyventojams svarbiomis temomis.

Renginių pradžia – 17.30 val.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt