2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytus112
2018 Lapkričio 19d.
1

Alytaus kalėjime ramybės nėra: nuteistieji žaloja save

title3 nuteistieji Alytaus pataisos namuose susižalojo sau rankų dilbius. Vyrai žalojimosi motyvų nepaaiškinoAlytausgidas.lt asociatyvi nuotr.

Pirmadienį Alytaus pataisos namų administracija informavo, kad apie 8.25 val. 3 nuteistieji susižalojo sau rankų dilbius.

Vyrai žalojimosi motyvų nepaaiškino. 2 nuteistieji buvo pristatyti į gydymo įstaigą, kur jiems buvo suteikta medicininė pagalba, vienam nuteistajam pagalba suteikta įstaigoje.

Lapkričio 16 d. Kalėjimų departamento prevencinės grupės pareigūnai ir Alytaus pataisos namų pareigūnai, atlikdami kratą uždarojoje zonoje, rado ir išėmė: apie 200 vnt. įvairių tablečių, 5 SIM korteles, 1 medicininę adatą,- 1 medicininį švirkštą, apie 100 g tabako, 1 peilį aštria geležte, 4 ryšulėlius, kuriuose buvo neaiškios kilmės biri medžiaga, 1 mobiliojo ryšio telefoną, mobiliojo ryšio telefono įkroviklį ir laidus, mobiliojo ryšio telefono bateriją, ausines, vieną USB jungtį, vienas metalines žirkles, savadarbes virves.

Po lapkričio 15 d. Alytaus pataisos namuose įvykusio incidento, kurio metu užkardant nuteistųjų neteisėtus veiksmus, vienas iš pareigūnų patyrė kūno sužalojimus ir siekiant užtikrinti, kad nuteistieji neturėtų jiems draudžiamų daiktų.

Taip pat iš nuteistųjų buvo paimti lagaminai, krepšiai, kuprinės ir kiti daiktai, nenumatyti Pataisos įstaigų vidaus tvarkos taisyklių 18 priede.         
Šiuo metu Alytaus pataisos namuose bausmę atlieka 665 nuteistieji, iš jų – 96 uždarojoje zonoje.


Komentarai

1
Komentuoti
Fhkll2018-11-20
Reikia duoti peilius ir tegul visi issipiauna
traffix.lt