7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2018 Lapkričio 16d.
0

Pasaulyje geriausias žaidėjas Ricardinho: „...Susitiksime Alytaus arenoje“

titleŠeštadienio vakarą Alytuje - didelį ažiotažą keliantis „Vyčio“ susitikimas su „Inter“ žvaigždynu. Šios komandos gretose rungtyniauja ne tik penkis kartus geriausiu salės futbolo žaidėju pasaulyje išrinktas portugalas Ricardinho, bet ir Ispanijos bei Brazilijos futsalo rinktinių lyderiaiDovilės Balčiūnaitės nuotr.

Šeštadienio vakarą Alytuje, paskutinėse UEFA salės futbolo (futsalo) čempionų lygos elitinio etapo A grupės rungtynėse Lietuvos čempionas Kauno „Vytis“ susitiks su pastarųjų dviejų metų šio turnyro nugalėtoja, stipriausia planetos komanda tituluojama „Inter“ iš Ispanijos.

„Vytis“ šiemet tapo pirmuoju salės futbolo klubu Lietuvos istorijoje, prasibrovusiu į UEFA futsalo čempionų lygos elitinį etapą, kuriame varžosi tik 16 stipriausių Europos klubų.

Alytuje vyks didelį ažiotažą keliantis „Vyčio“ susitikimas su „Inter“ žvaigždynu. Šios komandos gretose rungtyniauja ne tik penkis kartus geriausiu salės futbolo žaidėju pasaulyje išrinktas portugalas Ricardo Filipe da Silva Braga (Ricardinho), bet ir Ispanijos bei Brazilijos futsalo  rinktinių lyderiai.

Prieš rungtynes garsusis Ricardinho sutiko pasidalinti savo mintimis apie šio vakaro rungtynes su „Vyčiu“. „Sveikinu „Vytį“, nes jie atliko puikų darbą ankstesniuose etapuose ir yra verti vietos elitiniame čempionų lygos etape. Man labai apmaudu, kad dėl raudonos kortelės negalėsiu žaisti šį vakarą. Jūsų šalyje lankausi pirmą kartą ir man tai būtų buvusi puiki patirtis, taip pat ir žiūrovai neabejotinai norėjo mane žaidžiantį išvysti ir šeštadienį, tačiau tikiuosi, kad galėsite mane pamatyti rungtyniaujantį FIFA futsalo pasaulio čempionate 2020 m.“, - kalbėjo Ricardinho.

Nepaisant to, kad ant parketo šiandien žengti negalės, Ricardinho atskleidė, kad tikrai apsilankys rungtynėse ir mielai susitiks su savo gerbėjais. „Žiūrovai tikrai gali tikėtis susitikimo su manimi Alytaus arenoje. Šiandien iš Lietuvos žmonių sulaukiau daugiau nei šimto žinučių su tokiu klausimu. Būsiu arenoje ir rungtynes stebėsiu su šypsena veide. Turnyro organizacija yra aukšto lygio ir esu viskuo patenkintas. Arena puiki, danga nuostabi, visos sąlygos išties geros. Dar nežinau, kur treneris man lieps sėdėti rungtynių metu, bet manau, kad turėsiu galimybę pabendrauti su gerbėjais ir įsiamžinti bendrose nuotraukose“, - tęsė puikiai nusiteikęs kamuolio burtininkas iš Portugalijos.

„Prieš keletą metų nebūčiau patikėjęs, kad turėsiu galimybę su Lietuvos komanda žaisti oficialias rungtynes prieš tokį varžovą. Tai geriausias klubas pasaulyje. Kiekvieno sportininko noras ir svajonė yra žaisti prieš geriausius. Kviečiu visus į Alytaus areną, nes laukia neeilinis reginys. Pažadu, kad aikštelėje atiduosime viską ir dar daugiau“, - kalbėjo Lietuvos atstovų kapitonas Justinas Zagurskas.

„Vytis“ kviečia visus vakare atvykti į Alytaus areną ir pasimėgauti reginiu. „Šį vakarą mes žaisime su stipriausia Europos komanda, kurios gretose – daugybė superžvaigždžių. „Inter“ laimėjo UEFA futsalo čempionų lygą du kartus iš eilės ir šiemet vėl yra vieni pagrindinių favoritų. Tai - nuostabi komanda, tačiau mes padarysime viską, kad pradžiugintume žiūrovus. Mes labai džiaugiamės, kad publika Lietuvoje turi galimybę mėgautis aukščiausio lygio salės futbolu. Mano auklėtiniams tai bus ypatingas mačas“, - kalbėjo kauniečių treneris Luciano Luiz Goncalves De Araujo (Mistura).

UEFA futsalo čempionų lygos elitinio etapo A grupės paskutinės rungtynės šiandien Alytaus arenoje - 20 val.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt