7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
AlytusVerslasKulinarinis gidas
2018 Lapkričio 17d.
2

Čeburekinės kaimynystėje atidaryta grilinė

titleNuotraukų galerijaPenktadieniais ir šeštadieniais grilinė dirbs iki 2 valandos nakties, sekmadieniais – iki vidurnakčio, o kitomis dienomis – nuo 9 iki 23 val.Alytausgidas.lt nuotr.

Išvažiuoja, užsidaro? Ne! Sugrįžo į Alytų, sumanė daryt savo, todėl ir atidaro!

Dzūkijos sostinės centre duris atvėrė „Lulu“.

Taip pavadintą grilinę Vilniaus gatvėje įkūrė į gimtąjį iš Anglijos grįžusi Liucija Tamulionytė. Jos vadovaujama, Dzūkijos sostinėje registruota bendrovė „Liucytė“ barą „Lulu grill“ apgyvendino jaukiai pakeitusi buvusios kavinės „Meda“ patalpas.

Tikimasi, kad „Lulu“ meniu turėtų patikti grilio patiekalų, mėsainių mėgėjams, o čeburekinės kaimynystė, matyt, ne tiek erzins, kiek galbūt papildys sotesnių ir greičiau pagaminamų patiekalų gerbėjų maršrutus.

„Šaunu, kad Alytus tampa vis gyvesnis poilsio ir laisvalaikio zonomis, būtinai apsilankysime“, - į „Lulu“ atidarymo žinią suragavo Alytausgidas.lt skaitytoja Jolita. „Tikrai užsuksiu ir įvertinsiu – labai priekabiai, žinokit“, - apie savo būsimą vizitą perspėjo alytiškė gurmanė Giedrė B.

„Lulu grill“, kaip ir ankstesnioji „Meda“, turės svečių kambarį, kurį galima užsisakyti privačioms šventėms, o šiltuoju metu veiks ir lauko terasa.

Penktadieniais ir šeštadieniais grilinė dirbs iki 2 valandos nakties, sekmadieniais – iki vidurnakčio, o kitomis dienomis – nuo 9 iki 23 val.

Fotogalerija

  • Grilinės nuotrauka

Komentarai

2
Komentuoti
Mere2018-11-18
Na meniu lyg ir nieko, kainos, kaip Alytui gal per auksto, bet jeigu kokybe gera ir porcijos nemazos tada viskas ok. Siaip patiko, spejome pabuti, manau. Gaila, kad gerimu meniu toks nuobodus, kaip visada tas pats, kas pas kitus, nors jau Alytaus barai atsigrezia i naujoves, tai tas dziugina. Gali ne tik maistu megautis, bet ir gerimais, o ypac pliusas, jeigu to negali nusipirkto parduotuveje ir t.t.sekmes
dėdė2018-11-18
aha..tuoj važiuos i Angliją skolas atidirbinėt
traffix.lt