20 c Alytus
Ketvirtadienis, Birželio 27d.
SportasKrepšinis
2018 Lapkričio 16d.
2

Steponas Babrauskas rungtyniaus „Dzūkijoje“

titleSteponas Babrauskas Augusto Didžgalvio nuotrauka

Stepas Babrauskas grįžta į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovas. 34 metų 197 cm ūgio puolėjas pasiekė susitarimą su Alytaus „Dzūkija“, LKL skelbia, kad komanda įregistravo krepšininką.

S. Babrauskas jau kurį laiką dalyvavo „Dzūkijos“ treniruotėse, jo debiutas gali įvykti sekmadienį Kėdainiuose – „Dzūkija“ žais su „Nevėžiu“.

„Mums pavyko sustiprinti sudėtį dar vienu LKL čempionu", –  sakė „Dzūkijos“ direktorius Antanas Sakavickas, primindamas ir Artūrą Jomantą. – Labai patyręs krepšininkas turėtų duoti komandai daug naudos tiek puldamas, tiek gindamasis.

Treneris Andrej Urlep labai patenkintas žaidėjo požiūriu į procesą ir darbą. Tikimasi, kad Stepas pasirodys jau sekmadienio rungtynėse su „Nevėžiu“ ir padės iškovoti pergalę.

S. Babrauskas pastaruosius tris sezonus atstovavo Pasvalio „Pieno žvaigždėms“. Puolėjas praėjusį sezoną rinkdavo po 8,5 taško ir 3,4 atkovoto kamuolio.

Rungtynėse su „Nevėžiu“ žaisti turėtų ir „Dzūkijos“ aukštaūgis Egidijus Dimša. Geriausias LKL kovotojas dėl kamuolių praleido praėjusio turo rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ dėl traumos.


Komentarai

2
Romanas2018-11-19
Trūksta tik Zavacko
NK2018-11-16
Welcome to Alytus!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Jotvos vartai