9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
AlytusAktualijos
2018 Lapkričio 16d.
1

Gyvybės langelio Alytaus mieste neliks

titleGyvybės langelis nuo 2010 m. sausio 6 d. veikia Daugų gatvėje. Iš čia per 2019 metus iškėlus Alytaus kūdikių namus neliks ir langelioAlytausgidas.lt archyvo nuotr.

Gyvybės langelio Alytuje nebus.

Nuo 2010-ųjų Trijų Karalių dienos Daugų gatvėje, Alytaus kūdikių namuose, veikęs langelis bus uždarytas.

Kaip Alytausgidas.lt patvirtino Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namų vadovė Danguolė Jazepčikienė, per 9-erius metus langelyje, skirtame išsaugoti gyvybes, buvo paliktas vienas kūdikis. Prieš 2014-ųjų Kalėdas langelyje rasta mergaitė, ji buvo nuvežta į ligoninę, iš kurios ją pasiėmė laikini globėjai.

Gyvybės langelis - ne vienintelis, uždaromas Daugų gatvėje. Nuo 1980-ųjų čia veikę kūdikių namai, kuriuose dabar auga 12 vaikų iš Alytaus, Jurbarko, Kalvarijos, Marijampolės, Prienų, Šakių ir Vilkaviškio rajonų, bus iškelti į I Alytų. Čia, kaip Alytaus šeimos centro padalinys, kūdikių namai veiks Alytaus vaikų globos namų pastate Antano Juozapavičiaus gatvėje.

Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namų Daugų gatvėje uždarymo procedūros prasidės 2019 m. sausio 2 dieną, o turės būti baigtos rugsėjo 30 d.

Kaip mūsų portalą informavo Alytaus miesto savivaldybė, dabartinėse kūdikių namų patalpose įsikurs senelių namai. Juos ketina įkurti Klaipėdoje registruota organizacija „Ori senatvė“. Dėl likusių Daugų g. 7 patalpų panaudos ar nuomos turės apsispręsti Alytaus miesto savivaldybės taryba.


Komentarai

1
Komentuoti
Alytiškė2018-11-16
Kiekviena išgelbėta nauja gyvybė yra neįkainojama... Galėtų gyvybės langelį įkurti ligoninėje.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė