2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūra
2018 Lapkričio 16d.
0

Viktoriną „Kelionė po Švediją“ laimėję daugiškiai viešėjo ambasadoje

titleDaugiškiai noriai sutiko pasivaržyti tarpusavyje ir ta proga subūrė net tris komandas, iš kurių geriausiai sekėsi legendinės švedų grupės „Abba“ vardu pasivadinusiam ketvertukui, kurio sudėtyje žaidė O. Juozapavičienė, A. Marčiukonis, A. Mikailionienė ir R. Šilalienė. Jie iškovojo „kelialapį“ vykti į Vilniuje esančią Švedijos ambasadąŠvedijos Karalystės ambasados Lietuvoje nuotr.

Taip jau istoriškai susiklostė, jog nuo seno Lietuvos ir Švedijos valstybės palaiko draugiškus ir kaimyniškus santykius, grindžiamus tarpusavio supratimu ir abipuse pagarba. Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo 100-metį Švedijos ambasados darbuotojai panoro susipažinti ne tik su vilniečiais, bet ir su kitų miestų gyventojais. O geriausias būdas tai padaryti – pasikviesti juos į svečius.

Siekiant, jog kuo daugiau Lietuvos gyventojų pažintų šią mums draugišką Skandinavijos šalį, buvo surengta pažintinė viktorina apie Švediją, kurios nugalėtojai buvo pakviesti į ambasadą ir pavaišinti šimtmečio pietumis.

Prie šios ambasados iniciatyvos prisijungė ir Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Daugų filialas, pakvietęs miestelio gyventojus dalyvauti surengtoje viktorinoje „Kelionė po Švediją“, kurioje netrūko klausimų apie Švedijos geografiją, istoriją, gamtą ir gyvūnus, įdomybes bei muziką.

Daugiškiai noriai sutiko pasivaržyti tarpusavyje ir ta proga subūrė net tris komandas, iš kurių geriausiai sekėsi legendinės švedų grupės „Abba“ vardu pasivadinusiam ketvertukui, kurio sudėtyje žaidė O. Juozapavičienė, A. Marčiukonis, A. Mikailionienė ir R. Šilalienė. Būtent jie  iškovojo „kelialapį“ vykti į Vilniuje esančią Švedijos ambasadą.

Alytaus rajono svečius pasitiko ne tik Švedijos ambasados darbuotojai, bet ir pati ambasadorė Maria Christina Lundqvist. Šeimininkai svečiams aprodė ambasadą, supažindino juos su čia pat įkurta nedidele bibliotekėle, papasakojo apie sėkmingai besiplėtojančius Švedijos ir Lietuvos santykius ir draugiškumo vardan padovanojo dviejų šalių draugystę simbolizuojantį atminimo ženklelį.

Po šventinių pietų padėkojęs už nuoširdų ir šiltą priėmimą, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Aivaras Vyšniauskas padovanojo gerbiamai ambasadorei knygą apie Alytaus rajoną ir pakvietė progai pasitaikius apsilankyti šiame draugiškiausiame ir ...  vaišingiausiame Pietų Lietuvos regione.

Arnoldas Šatrauskas


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt