0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusSportasLengvoji atletika
2018 Lapkričio 16d.
1

17-metė alytiškė Europos čempionate bėgs už Lietuvos suaugusiųjų rinktinę

titleAlytiškė bėgikė D. Petraškaitė (nuotraukoje - antra iš kaitės)

Pirmą kartą miesto sporto istorijoje Alytus turės atstovę Lietuvos lengvosios atletikos kroso rinktinėje. Ji dalyvaus Europos čempionate.

Rinktinėje debiutuos šį sezoną mūsų šalies bėgimo specialistus sudominusi Dominyka Petraškaitė. Ši 17-metė alytiškė, šiemet demontravusi pasiekimus įvairiose varžybose, sezoną Lietuvoje baigė lengvosios atletikos kroso taurės turnyro jaunių grupės sidabru ir taip įsitvirtino šalies suaugusiųjų kroso rinktinėje. Pastaroji gruodžio 9-ąją startuos Tilburge (Olandija) vyksiančiose Europos pirmenybėse.

Į geriausių Alytaus miesto sportininkų 10-tuką pirmą kartą predenduojanti D. Petraškaitė šiemet užsirekomendavo ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje. Alytiškės bėgikės rerzultatus įvertino ir į savo gretas pakvietė stipriausias šalies klubas „Nikė“. Su juo trenerio Vytauto Šmidto auklėtinė Lietuvai atstovavo Leirijoje (Portugalija) vykusiame Europos jaunių čempionų taurės turnyre, kur U-20 amžiaus kategorijoje iškovojo 2 medalius – asmeninę bronzą ir tokios pat prabos komandinį apdovanojimą.

Užsirekomendavusi reprezentacinio Lietuvos bėgikų klubo gretose D. Petraškaitė jau pakviesta į Europos jaunių čempionų taurės turnyrą, kuris 2019 m. vasarį vyks Albufeiroje (Portugalija).
 
Medaliu lauko sezoną baigė ir daugkartinė Dzūkijos sostinės geriausiųjų sportininkų 10-tuko dalyvė, alytiškė Vaida Žūsinaitė (pirmasis treneris – a. a. Antanas Naruševičius) Beirute (Libanas) vykusio pasaulio kariškių maratono vieną distancijų baigė iškovodama bronzą.

2018-ieji – geri metai buvo ir iš Alytaus kilusiai lengvaatletei Brigitai Virbalytei (pirmasis treneris – Vaidas Gumauskas). Europos sportinio ėjimo čempionate ji finišavo ketvirta, o komandiniame pasaulio sportinio ėjimo čempionate tapo pirma lietuve, kuriai pavyko patekti į geriausiųjų 10-uką.


Komentarai

1
Komentuoti
Jolita2018-11-17
Šaunuolė Dominyka!!!!!!!!! :) super pasiekimai, ir laukiantys nauji atradimai ;)
traffix.lt