12 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 13d.
AlytusSveikata
2018 Lapkričio 16d.
0

Alytuje veiks visą parą dirbanti vaistinė

titleNuotraukų galerijaAlytiškiai medikamentų visą parą galės įsigyti Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje veiksiančioje „Benu“ vaistinėje (Ligoninės g. 12)Alytausgidas.lt nuotr.

Naktį sunegalavus ar pritrūkus medikamentų, jų  alytiškiai galės įsigyti visą parą Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje veiksiančioje „Benu“ vaistinėje (Ligoninės g. 12).

„Labai norėtųsi, kad visi būtume sveiki ir vaistinės paslaugomis naudotis tektų kuo rečiau. Šiuo atveju ir miestas, ir vaistinė išlošėme – alytiškiai gaus paslaugą visą parą, o vaistinė – pigesnę nuomą už patalpas“, – visą parą veiksiančia vaistine džiaugėsi mero pavaduotoja Valė Gibienė, kurios atstovaujama Alytaus miesto savivaldybė pasirašė sutartį su UAB „Benu vaistinė Lietuva“ .

Nakties metu į vaistinę užsuksiantys alytiškiai bus aptarnaujami per specialų  langelį, kuris bus sumontuotas ligoninės duryse. Jose taip pat bus įrengtas specialus mechanizmas su skambučiu, kuriuo paskambinus, klientai bus įleidžiami. Siekiant užtikrinti saugumą, vaistinės prieigos  bus stebimos vaizdo kameromis,  vaizdas įrašomas.

Savivaldybė tikisi ir kitų vaistinių geranoriškumo, kad pacientai būtų informuojami, jog jų nedarbo metu, sunegalavus yra galimybė vaistų įsigyti ligoninėje visą parą veiksiančioje vaistinėje.

Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Benu vaistinė Lietuva“ savivaldybės materialiojo turto sutartis galios iki 2023 m. lapkričio 15 d. Už ligoninės patalpų nuomą vaistinė kas mėnesį savivaldybei mokės 2  tūkst. 65,45 Eur.

ATNAUJINTA

Nors miesto savivaldybės pranešime buvo skelbta, kad „naktinė“ vaistinė pradės veikti lapkričio 16 d., sekmadienio, lapkričio 18 d., vakarą ji dar nedirbo. 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt