5 c Alytus
Antradienis, Balandžio 7d.
Alytus
2018 Lapkričio 16d.
0

Ulonų gatvėje sutvarkyta skulptūra „Rauda“ ir kultūros paveldo ženklai

titleNuotraukų galerija

Piktavaliams užkliuvo Ulonų gatvėje esanti II pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietoje stovinti paminklinė skulptūra „Rauda“ ir informaciniai kultūros paveldo atminimo ženklai – skulptūra  išpiešta grafičiais, o  ženklai  apgadinti. Nuniokoti kultūros paveldo objektai nedelsiant  buvo sutvarkyti.

„Apmaudu, kai  pasirenkama  tokia pokštavimo, pasilinksminimo ar laiko praleidimo forma. Vargu, ar savo namuose taip elgiamės. Labai kviečiu visus būti savo miesto šeimininkais ir į mūsų bendrą turtą žiūrėti kaip į savo, paklausti savęs – ar elgčiausi savo namuose taip?“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.   

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistams pastebėjus nuniokotus kultūros paveldo objektus, apie tai raštu buvo informuotas Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos ir Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Nedelsiant buvo imtasi tvarkymo darbų – UAB „Vidurys“ darbuotojai nuvalė grafičius, o  MB „Žemelda“ suklijavo  informacinius kultūros paveldo atminimo ženklus. Tai Alytaus miesto savivaldybei atsiejo per 500 eurų.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt