19 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 13d.
Sveikata
2018 Lapkričio 16d.
0

„Šaltinėlio“ sodų gyventoja pasveiko susidraugavusi su savo ligom

titleNuotraukų galerijaDariaus Minsevičiaus nuotraukos

Vaikščiojantis stebuklas - taip apie Tatjaną Titorenko (73 m.) sako jos gydytojai, žinantys, su kokia puokšte nepagydomų ligų ji gyvena jau keliasdešimt metų.

Moteris džiaugiasi kiekviena nauja diena – miškas, grynas oras, jos mylimi augintiniai, sodas, daržas ir nuolatinis fizinis aktyvumas tapo neišsenkančiais jos gyvybinės energijos šaltiniais.

Į Alytaus rajone miško prieglobstyje įsikūrusį „Šaltinėlio“ sodų bendrijos sklypą moteris atsikėlė gyventi, tikėdama, kad čia jos savijauta pagerės.

„Svarbiausia, reikia labai norėti gyventi, nepulti į depresiją ir nelaukti stebuklų iš gydytojų“, - tikino Tatjana, kurios ligų sąrašas neįtikėtinai ilgas: hepatitas C, astma, išsėtinė inkstų džiova, Laimo liga, sąnarių, stuburo ligos, regėjimo sutrikimai.

Moteris tvirtina, kad  gydytojai sako, jog žmonės su tokiomis ligomis dažniausia negyvena, o ji - gyva ir laiminga.

„Jaustis gerai man labai padeda mano augintiniai - vištos, ožkelės ir gražuolis žąsinas. Aš tiek daug meilės iš jų gaunu,“- sako Tatjana. Pasak jos, su bet kokia užklupusia liga  galima susidraugauti, tik reikia nenuleisti rankų, svarbiausia daug judėti ir labai įsiklausyti į savo kūną, jis visada pasako, ko jam labiausiai reikia. Miškas, kurio apsuptyje aš dabar gyvenu, labai daug prisideda prie mano savijautos.

Anot Tatjanos, reikia norėt pasveikt, o su savo ligom – susidraugaut.

Jūratė Marčiulaitienė

Daugiau apie tai, iš kur ši moteris semiasi gyvybinės energijos ir pozityvios nuotaikos, videoreportaže:

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt