5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Politika
2018 Lapkričio 16d.

Nijolė Makštutienė – Alytaus miesto liberalų kandidatė į merus

titleAlytaus miesto liberalų sąjūdžio  kandidatė į merus Nijolė Makštutienė

Alytaus miesto liberalų sąjūdžio skyriaus visuotiniame narių susirinkime patvirtinta savivaldos rinkimų sąrašo lyderė ir kandidatė į Alytaus miesto merus. Ja tapo Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus miesto skyriaus pirmininkė, savivaldybės tarybos narė Nijolė Makštutienė.

Kalbėję miesto liberalai pabrėžė kolegės  Nijolės dalyvavimo miesto savivaldybėje patirtį, jos dalykiškumą, bendravimo nuoširdumą.

„Įžvelgiu didžiulį Alytaus potencialą augti ir dar labiau gražėti. Sieksiu, kad čia būtų gera gyventi ir norėtųsi sugrįžti tiems, kurie išvyko. Turiu daug politinės patirties ir stiprų palaikymą iš šaunios mūsų liberalų skyriaus komandos. Esu pasirengusi šioms labai atsakingoms pareigoms – kartu kurti mūsų mylimo miesto ateitį!”, - sakė liberalų kan­di­da­tė  į Aly­taus mies­to merus N. Makštutienė.

Susirinkime taip pat buvo pristatyta skyriaus tarybos patvirtinta kandidatų į Alytaus miesto savivaldybės tarybą rinkimų sąrašo reitingavimo tvarka, o taip pat pristatyti 2019 m. savivaldybių tarybų rinkimų programos metmenys.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Liberalų sąjūdžio rinkiminės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. AG 2018/11/15-1


traffix.lt