1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Lapkričio 15d.
0

Elitinis salės futbolo turnyras alytiškiams padovanojo dramą (FOTOGALERIJA)

titleNuotraukų galerijaDovilės Balčiūnaitės nuotraukos

Vidutiniškai po 6,66 įvarčio per rungtynes – tokiu rezultatyvumu gali džiaugtis Alytaus arenoje stebintys pirmą kartą Lietuvoje vykstančio UEFA salės futbolo (futsalo) čempionų lygos elitinio etapo A grupės komandų kovas.

Pirmąją dieną, Ispanijos ir Slovėnijos čempionų kovoje vartininkai buvo nuginkluoti 6 kartus, o Lietuvos ir Belgijos stipriausių futsalo ekipų dvikovoje – 7. Tiek pat kartų kamuolį iš tinklo vartininkai traukė grupės favoritų akistatoje.

Nors po geriausio planetos salės futbolininko, portugalo Ricardo Filipe da Silva Braga (Ricardinho)  įvarčio Ispanijos futsalo laimėtojas ir pastarųjų dviejų sezonų  UEFA salės futbolo (futsalo) čempionų lygos nugalėtojas FS „Inter“ prieš FP „Halle-Gooik“ pirmavo 3:0, Belgijos komanda atsakė dviem savo legionieriaus iš Italijos Alessandro Patias įvarčiais (2:3).   

Paskutinėmis susitikimo minutėmis Ispanijos atstovai pasižymėjo 4-ąjį kartą, tačiau jau po minutės Belgijos komanda įmušė 3-iąjį įvartį, teisėjas „Inter“ garsenybei Ricardinho parodė raudoną kortelę ir išprašė iš aikštės ir paskutinės sekundės virto tikra drama. Jos metu čempionai atsilaikė ir nugalėjo.

Antrąją dieną Alytaus arenoje baigė Kauno „Vyčio“ ir Rogateko (Slovėnija) „Dobovec" rungtynės, kurias 2:1 laimėjo ir Lietuvos atstovus į paskutinę grupės vietą nustūmė svečiai. Slovėnai šeštadienį finišuos maču su belgais, o šeimininkai – su tituluotuoju „Inter“.

Elitinio turnyro favoritų akistatą įamžino Alytausgidas.lt fotografė Dovilė Balčiūnaitė:

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt