1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Lapkričio 15d.
0

Lietuvos atstovas „Vytis“ Alytuje tęsia pasirodymą tarp Europos futsalo elito

titleLietuvos atstovo UEFA futsalo čempionų lygoje „Vyčio“ komandos treneris iš Brazilijos Luciano Luiz Goncalves De Araujo (Mistura) Evaldo Šemioto nuotr.

Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai pasirodymą UEFA salės futbolo (futsalo) čempionų lygos elitinio etapo A grupėje pradėjo pralaimėjimu. Po pralaimėjimo belgų „Halle-Gooik“ Lietuvos atstovų treneris iš Brazilijos Luciano Luiz Goncalves De Araujo (Mistura) labiausiai buvo nusivylęs individualiomis žaidėjų klaidomis.

Tai buvo pirmoji „Vyčio“ nesėkmė Europoje šiame sezone. Lietuvos čempionai ir taurės laimėtojai UEFA futsalo čempionų lygoje iki trečiadienio akistatos su belgais buvo iškovoję šešias pergales iš tiek pat galimų. Būtent įspūdingas pasirodymas preliminariame ir pagrindiniame atrankos etapuose suteikė galimybę „Vyčiui“ debiutuoti ant didžiosios Europos scenos – elitiniame etape, kur varžosi tik 16 stipriausių Europos klubų, o 4 jų – Alytuje.

„Belgijos klubas yra labai aukštos klasės ir savo gretose turi itin pajėgių žaidėjų. Nepaisant to, šias rungtynes jie pradėjo parodydami mums didelę pergalę ir susitikimą mes pradėjome geriau, sukūrėme keletą neblogų šansų. Deja, jų išnaudoti nepavyko, o patys buvome nubausti už savo klaidas. Dar prieš rungtynes atkreipiau dėmesį į jų tolimus perdavimus iš gilumos. Deja, būtent taip praleidome du įvarčius“, - spaudos konferencijoje kalbėjo „Vytį“ treniruojantis brazilas.

Futsalo specialistas atkreipė dėmesį, kad „Vyčio“ žaidėjai nėra prastesni, tačiau tiesiog buvo ne jų diena. „Tokiam rezultatui stiprios įtakos turėjo individualios žaidėjų klaidos, kurios kartais baigdavosi įvarčiais. Rungtyniaudami šiame etape negalime tikėtis, kad varžovai atleis už tokias klaidas. Turiu pripažinti, kad tai nebuvo mūsų diena. Kai kurie žaidėjai nesužaidė taip, kaip moka ir gali. Nemanau, kad pagrindinė pralaimėjimo priežastis buvo patirtis – kaip ir minėjau, nuo pat pirmųjų minučių belgai mums rodė didelę pagarbą ir mes kontroliavome kamuolį“, - tęsė jis.

A grupės rungtynes Alytuje „Vytis“ žaidžia ketvirtadienį 20 val. su pajėgiausia Slovėnijos komandą – Rogateko „Dobovec“, o šeštadienio vakarą - su dukart iš eilės UEFA futsalo čempionų lygos čempionu Torechon de Ardoso (Ispanija) FS „Inter“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt