20 c Alytus
Ketvirtadienis, Birželio 27d.
SportasFutbolas
2018 Lapkričio 14d.
0

UEFA salės futbolo atidarymo dieną Alytuje dominavo brazilai (10 iš 13 ĮVARČIŲ!)

titleNuotraukų galerijaĮdomu tai, kad iš 13-os pirmąją dieną Alytuje pelnytų įvarčių net 10 priklauso iš Brazilijos kilusiems futbolininkams, po 1 – ispanui, italui ir slovėnui, o lietuviai dar nepasižymėjoFS „Inter Movistar“ nuotraukos

Alytuje prasidėjo pirmą kartą Lietuvoje rengiamas UEFA salės futbolo (futsalo) čempionų lygos turnyras.

A grupės kovose ant parketo Dzūkijos sostinėje susitinka Kauno „Vyčio“, Halės ir Gooiko (Belgija) FP „Halle-Gooik”, Rogateko (Slovėnija) FK „Dobovec” ir Torechon de Ardoso (Ispanija) FS „Inter“. Pastaroji komanda, laimėjusi dvejus pastaruosius čempionų lygos finalus, į Alytų atvyko kaip favoritė. Šį statusą Ispanijos komanda pateisino - pirmame susitikime Alytaus arenoje 5:1 nugalėjo „Dobovecą“.

Nors vienas geriausių pasaulio salės futbolininkas, portugalas Ricardo Filipe da Silva Braga (Ricardinho) prie ispanų komandos įvarčių sąskaitos neprisidėjo, tačiau įmušė brazilai Francisco Humberto De Araújo Alves, Fabricio Bastezini (Gadeia), Daniel Shiraishi Rollemberg,  Elisandro Teixeira Gomes ir ispanas Adrián Alonso Pereira (Pola), o slovėnų atsakymą sukūrė Klemen Duščak.

Lietuviškojo futsalo šlovės istoriją kuriantis „Vytis“ tapo pirma komanda šalies istorijoje, patekusia į UEFA futsalo čempionų lygos 16-uką. Pirmasis žingsnis Alytuje kauniečiams nebuvo sėkmingas – belgų FP „Halle-Gooik” jie pralaimėjo 2:5.

Belgų ekipos įvarčių banką 2 įvarčiais atidarė brazilas Diogo Guimarães de Lana Castro, taip pat mušė brazilai Fernando Gomes Leitão ir Maciel Goncalves Fernando (Fernandao).

Antrame kėlinyje dviem įvarčiais atsakė „Vyčio“ brazilai Rafael Rodrigues (Rafa) ir Luh Barbosa, o tašką padėjo varžovų legionierius iš Italijos Alessandro Patias.

Įdomu tai, kad iš 13-os pirmąją dieną Alytuje pelnytų įvarčių net 10 priklauso iš Brazilijos kilusiems futbolininkams, po 1 – ispanui, italui ir slovėnui, o lietuviai dar nepasižymėjo.

Kauno „Vyčiui“ Alytaus arenoje dar liko susitikti su Slovėnijos ir Ispanijos komandomis, šios dar susitiks ir tarpusavyje, o taip pat ispanai su belgais. Iš A elitinės grupės Alytuje į finalo ketvertą pateks viena komanda.

Elitinės B grupės šeimininkė Barselonoje (Ispaanija) – legendinė „Barcelona“, pas ją nuvyko ir Belsko-Bialos futbolininkai iš Lenkijos.

Elitinė C grupė Lisabonoje (Portugalija) suvedė 2 vietos garsenybes „Sportingą“ ir „Benficą“.

Elitinės D grupės kovos jau prasidėjo Chrudime (Čekija), kur šeimininkai 4:0 nugalėjo Lydos (Baltarusija) „Lidą“, o Almatos (Kazachstanas) „Kairat“ - 4:1 Peskaros (Italija) „Percarą“.

Likusios „Vyčio“ rungtynės Alytaus arenoje:

Lapkričio 15 d., ketvirtadienį, 20 val. –
su Rogateko (Slovėnija) FK „Dobovec”,
lapkričio 17 d., šeštadienį, 20 val. –
su Torechon de Ardoso (Ispanija) FS „Inter“

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Jotvos vartai