10 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
Videoreportažai112
2018 Lapkričio 13d.
1

Gaudė po komos pabudusį, iš reanimacijos pabėgusį smurtautoją

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytuje pagalbos prireikė trisdešimtmetei, konflikto šeštadienio vakarą metu ją sumušė dviem metais jaunesnis sugyventinis.

Apie galimą smurto proveržį Užuolankos gatvėje pareigūnus informavo kaimynai.

Kai pareigūnai atvyko, smurtautojas iššoko pro balkoną ir bandė sprukti, tačiau buvo sulaikytas.

Vyrui staiga tapo bloga, todėl buvo nuspręsta jį vežti į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.

Buvo įtariama, kad vyras arba neblaivus, arba perdozavęs narkotinių medžiagų.

Dvidešimt aštuonerių vaikinas paniro į komą, todėl jis paguldytas į reanimacijos skyrių. Tačiau jis netrukus atsigavo po komos ir iš ligoninės pabėgo tiesiog išspyręs duris.

„Taip, minėtas asmuo buvo pristatytas į reanimaciją. Sekmadienio naktį panaudojęs tam tikrus fizinius veiksmus ir patekęs į operacinės patalpas jis išspyrė duris ir pabėgo. Ligoninei buvo padaryta žala, kurią dar tiksliname, bet prašysime, kad ją padengtų pacientas“, - sakė Alytaus apskr. S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Dmitrij Kačiurin.

Chaosą ligoninėje sukėlusio vyriškio pareigūnai ieškojo gydymo įstaigoje. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad parėjo namo... apsigaubęs paklode. Apie tai policiją informavo įtariamojo sugyventinė. Netrukus pareigūnai sulaikė ekstremaliais poelgiais pasižymėjusį vyriškį.

Neblaivi buvo ir dviem metais vyresnė sugyventinė (girtumas - per 2 prom.), todėl policininkai nusprendė kviesti Vaiko teisių apsaugos specialistus, mat bute buvo vaikų. Vėliau vaikai perduoti seneliams.

Tiek pareigūnams, tiek medikams daugiau darbo yra kiekvieno mėnesio pradžioje, kai išmokamos algos ir socialinės pašalpos. „Tai yra įsisenėjusi problema. Gavę socialines pašalpas žmonės, kurie gyvena iš jų, ir nevengia vartoti alkoholio be abejo suaktyvėja“,- sakė Alytaus apskrities VPK atstovė Kristina Janulevičienė. Viso savaitgalio metu pradėti 23 ikiteisminiai tyrimai ir daugiausia - dėl smurto atvejų.


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Barada2018-11-18
Daryk tvarka senuk
traffix.lt