20 c Alytus
Ketvirtadienis, Birželio 27d.
SportasKrepšinis
2018 Lapkričio 12d.
10

Žaliai-baltų krepšinio komandų dvikovoje Alytuje – rekordinė žalgiriečių pergalė

title„Dzūkijos“ sirgaliai arenoje buvo girdimi. Iki tol, kol į rungtynes vėluodami atvyko žalgiriečių fanaiDomanto Aleksyno nuotr.

Daugiau nei 2 tūkst. (protokole kažkodėl rašoma, kad daugiau nei 4 tūkst.) žiūrovų susirinko į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir Kauno „Žalgirio“.

Šalies čempionai į Alytaus areną įžengė be sirgalių (jie į rungtynes vėlavo pusvalandį), be Pauliaus Jankūno ir amerikiečio Nate Wolters, o rungtynės parodė, kad atostogas galėjo pasiimti ir amerikietis Aaron White, kuris pasirašinėdamas po rungtynių praleido, matyt, daugiau laiko nei aikštelėje (apie 8 min.). Užtat daugiau laiko – nuo 14 iki 16 min. – teko žalgiriečių jaunimui, Laurynui Biručiui ir Rokui Jokubaičiui. Dar daugiau laiko (apie 22 min.) gavo „Dzūkijai“ paskolintas „Žalgirio“ dubleris Matas Jogėla ir jaunasis alytiškis Mindaugas Sušinskas (27 min.), tuo tarpu Tomas Pačėsas jaunesnysis rungtynėms nebuvo registruotas, nebuvo ir į Marijampolės komandą išvykusio Gedimino Navicko bei traumuoto Egidijaus Dimšos.

M. Jogėla trenerio pasitikėjimo kreditą pateisino, „dzūkams“ pelnė 11 taškų, už jį daugiau (14 tašk.) surinko Dominykas Domarkas, o nuo 12 iki 17 taškų per rungtynes iki šiol rinkęs Alytaus amerikietis Kendrick Brown baigė su 6 tašk. Stebuklų šeimininkų gretose nedemonstravo ir Artūras Jomantas, su M. Sušinsku įsirašęs po 5 tašk., 7 tašk. įmetė amerikietis Wawerly Austin, 8 – Paulius Danisevičius ir 9 – Paulius Petrilevičius.  

„Dzūkija“ prieš „Žalgirį“ pirmavo vieną kartą, po M. Jogėlos dvitaškio ir baudos metimo (3 tašk.), iki 33 sek, kai tritaškiu atsakė kauniečių amerikietis Derrick Walton. Jau po pirmojo kėlinio šeimininkai atsiliko 9:23, po to 9:30, o per didžiąją pertrauką arenos tablo švietė skaičiai 26:48.

Antroje susitikimo dalyje „dzūkai“ buvo įkritę į kone dvigubą deficitą (32:63), tačiau vėliau kažkiek atsitiesė ir paskutinį ketvirtį pralaimėję vos 2 taškais (17:19), šimto taškų į savo krepšį ir visiško sutriuškinimo išvengė – 65:94. Tačiau 29 taškų persvaros iki sezono rekordo išvykose svečiams pakako, mat paskutinėje vietoje esančius „Šiaulius“ praėjusiame ture buvo įveikę kukliau (25 tašk.).

Prie didžiausios šio sezono „Žalgirio“ pergalės išvykoje 25-iais taškais prisidėjo Marius Grigonis, 12 ir 10 tašk. įmetė Kauno amerikiečiai Derrick Walton ir Brandon Davies. Svečiams pergalė leido pavyti 1-oje vietoje buvusį Klaipėdos „Neptūną“, o „Dzūkija“, kaip ir Utenos „Juventus“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ ir Prienų „Skycop“, su 4 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais savo sąskaitose, dalijasi 5-8 vietas.


Komentarai

10
To nieko keista ir nieko naujo2018-11-13
Girtas ar šiaip intelekto nesužalotas esi ?
nieko keista ir nieko naujo 2018-11-13
savivaldybe su meru prieaskyje prizadetu pinigu neduoda dzukijos klubui,delto ir negalim zalgirtio nugaleti inese pletku nedoro ves nesantvarkos bet nesupranta tik vieno kad sezonas pasibaigs krepsinio ir ateis kitas tomas kietas vyras ras sponsoriu uzkamsyti mero pazeidumus brutulius,o kas kita sezona savivaldybe bus o bus labai ydomu naujas meras nauja valdzia,o ka darys sitas meras ir jo tarnai kurie netui zodzio be tatos uztarimo :) gatves sluos ar dzukijos krepsininkams ranlsuoscius nesios :) zvengsiu iki pilnu trusiku is dabartines valdzios ir emro nes alzda tyuri du galus ir tuojaus atsisuks sukciams visa tai :) jastremskas bus kaimo kolukija melzejas :)
Jonui2018-11-13
O Dainava prie to, kad tas klubas šiame portale keliamas į aukštumas ir vengiama jį kritikuoti, o tuo tarpu Dzūkija yra pastoviai maišoma su žemėmis.
Jonas2018-11-13
Noriu paklaust. Ko prikibot prie Dainavos? Jaigu jums nepatinka straipsnis tai tarpusavi ir aiskinkites su tais kas raso. Ir nekiskit Dainavos ji neprie ko.
Straipsnio autoriui2018-11-13
Ir dar, geriau papasakok kaip Dainavos varžybose žiūrovai skaičiuojami, kai nėra bilietų ? Iš šiknos ištraukiami skaičiai ir surašomi į protokolą ?
Straipsnio autoriui2018-11-13
Kada panašaus šūdinumo straipsnį apie Dainavą parašysi ? Ar skaičiuosi kiek vietinių žaidžia ir krioksi kaip čia gerai yra ir tuoj tuoj A lygoje žais ? O kas dėl 4000, tai laisvai galėjo tiek būti. Šonai praktiškai pilni buvo, už vieno krepšio irgi praktiškai pilna tribūna buvo. Man įdomiau iš kur traukiama, kad tik daugiau ne 2 tūkst. buvo ? Čia pats straipsnio autorius ėjo ir skaičiavo kiekvieną ? Ar besmegenį iš Vilniaus Žalgirio pasiėmė ir kartu skaičiavo ?
Buvau2018-11-13
Iš kur jie ištraukė 4 tūkstančius tai vienas velnias žino.
Fak2018-11-13
Dainavosgidas.lt vėl papylė pamazgų
Jo2018-11-13
Su tokia palaikymo komanda net į šokius negali nueiti, sumuš kaimo vyrai.
4000 tūkstančiai žiūrovų , nebent suskaičiavo su baseino rūbine kur žmonės striukes palieka eidami į baseiną.
VIP sektorius2018-11-12
Kuo Dzūkija garsina Alytų Lietuvoje - tai savo fanų palaikymo komanda
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Jotvos vartai