9 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 5d.
Alytus
2018 Lapkričio 12d.
0

Kalėdas Alytuje drauge galima sukurti dar labiau šiltas ir spalvotas

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miestas greit pradės puoštis artėjančioms šventėms.

Planuojama, kad lapkričio 19 d. bus pradėta montuoti Alytaus miesto eglutės konstrukcija, o gruodžio 1 d. 16 val. bus įžiebti šventiniai Alytaus miesto eglutės žiburiai. Tad jau netrukus  Alytuje pamažu įsivyraus šventinė nuotaika.

Neabejotinai artėjant šventėms vis dažniau pagalvojame ne tik apie tai, kokią kalėdinę dovaną nupirkti artimiesiems ar draugams, bet ir apie tai, kaip papuošti namų ar darbo aplinką.

Alytaus miesto savivaldybė kviečia  alytiškius prisidėti prie Alytaus miesto papuošimo.  Kviečiame   įmones, įstaigas organizacijas, daugiabučių namų bendrijas ir individualių namų savininkus pasipuošti  aplinką – namus, kiemus, mokyklas, darželius, pastatų fasadus ir vitrinas.

Kurkime šventinę nuotaiką kartu!  Nušvieskime Alytaus miestą šventinių girliandų žiburiais, kartu su artimaisiais ar draugais pagaminkime šventinių dekoracijų ir papuoškime jomis  mus supančią aplinką, įneškime į kasdienį miesto gyvenimą šventinio šurmulio ir džiugios nuotaikos, padarykime šventes dar labiau šiltas ir dar labiau spalvotas.

Padarykime Alytaus miestą laukiantį. Laukiantį sugrįžtančių, priimantį pravažiuojančius, kviečiantį bent  akimirkai stabtelėti savus ar užsukusius pasisvečiuoti.  Pasitikime didžiąsias metų šventes šventiškai pasipuošę!

Alytaus miesto eglutę angelo sparnais puošianti menininkė Jolanta Šmidtienė siūlo nemokamai pakonsultuoti norinčius šventiškai papuošti didesnius miesto objektus ir šventinus akcentus priderinti prie bendro kalėdinio miesto papuošimo. Norinčius  susitarti dėl konsultacijos kviečiame kreiptis į miesto savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyrių, el. paštu [email protected] arba tel. (8 315) 55 108.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt