11 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Sveikata
2018 Lapkričio 10d.
3

Gerda Vencevičiūtė: „Noriu padėti žmonėms būti sveikais ir laimingais“

titleNuotraukų galerijaG. Vencevičiūtė – viena aktyviausių Alytaus sveikuolių, klubo „Ryžtas“ narė. Ji – ir profesionali reabilitologė, masažo meistrė, o nuo šiol – ir „Nirvana fitness“ instruktorėJūratės Marčiulaitienės nuotraukos

Paskutinį lapkričio sekmadienį alytiškė Gerda Vencevičiūtė Kaune, konkurso „EuroFit“ finale praves specialią treniruotę.

G. Vencevičiūtė – viena aktyviausių Alytaus sveikuolių, klubo „Ryžtas“ narė. Ji – ir profesionali reabilitologė, masažo meistrė, o nuo šiol – ir „Nirvana fitness“ instruktorė. Gimusi ir užaugusi medikės bei dziudo trenerio šeimoje, sveikos gyvensenos keliu Gerda žengė nuo ankstyvos jaunystės.

„Visada žinojau, kad noriu padėti žmonėms būti sveikais ir laimingais, taikant įvairius netradicinius sveikatinimo metodus, kuriuos pati išbandau tiek teoriškai, tiek praktiškai“, - tikina sveikos gyvensenos entuziastė G. Vencevičiūtė.

Gerda įsiliejo į Lietuvos sveikuolių sąjungos (LSS) veiklą, dalyvauja jos renginiuose, o savanoriaudama įgyja daug neįkainojamos patirties, kurią ji pritaiko kasdieniame darbe.

Alytiškė džiaugiasi neseniai atradusi „Nirvana fitness“ – kvėpavimo mankštą su muzika, kuri natūraliai pašalina stresą, nerimą, lėtinį skausmą ir depresiją, detoksikuoja kūną ir prailgina gyvenimo trukmę.

G. Vencevičiūtė konkurso „EuroFit“ finale Kaune ves „Nirvana fitness“ užsiėmimus. „Tikslingas judesys pats geriausias būdas save atpalaiduoti“, - teigia Gerda ir kviečia išmėginti iš jogos, pilateso, kalanetikos, kvėpavimo pratimų, teta bangų dažnio bei atsipalaidavimo susidedančias  „Nirvana fitness“  treniruotes.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
No2018-11-12
Jonas tipinis lietuvis:) sėdi už krosnies, ant viso pasaulio piktas...o čia dar žiūrėk pozityviau mąstantys žmonės lenda:) na ir neatlaikė Jonelio nervukai:)
Jonai2018-11-11
O ką tu gyvenime veiki įdomaus?
Jonas2018-11-11
Matosi kad. Su protelių ne kas jei tokių mėšlu užsiima jau užtenka 2 glusus Verygos ir Unikausko
traffix.lt