25 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
2018 Lapkričio 9d.
0

Komisariato durų stiklą išdaužė policijai gerai žinoma moteris

titleIšdaužtas policijos komisariato durų stiklasAlytaus apskrities VPK nuotr.

Neeilinis įvykis užfilsuotas Alytaus apskrities vyriausiame policijos komisariate (VPK). Išeidama iš jo pastato Jotvingių gatvėje, lapkričio 8-osios popietę  neblaivi (2.09 prom. alkoholio) moteris (g. 1984 m.), koja tyčia spyrė į lauko durų stiklą ir jį išdaužė.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo apskrities VPK komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė,  minėta alytiškė gerai žinoma pareigūnams, ji ne kartą teista ir bausta administracine tvarka. Moteris žinojo, kad jai yra paskirta kardomoji priemonė – įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, tačiau atėjusi į komisariatą buvo neblaivi moteris, naudojo necenzūrinius žodžius.

Turtą moteris gadina jau ne pirmą kartą. Atlikusi  8 mėn. laisvės atėmimo bausmę už svetimo turto sugadinimą rugsėjį ji išėjo iš įkalinimo įstaigos. Deja, per nepilnus 2 mėnesius moteriai naujai pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai – už grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą, fizinio skausmo sukėlimą ir viešosios tvarkos pažeidimą.

Alytaus apskr. VPK per šį laikotarpį moters atžvilgiu buvo pradėti 2 patikslinimai dėl viešosios tvarkos pažeidimų ir surašyti 23 administracinių nusižengimų protokolai už viešosios tvarkos pažeidimus bei paskirtos maksimalios 240 eurų piniginės baudos.

Neretai per vieną parą dėl moters ar iš jos pačios pareigūnai gauna 3-4 iškvietimus. Beje, jau ne kartą jai prireikė ir psichiatrų pagalbos.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės