7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2018 Lapkričio 9d.
0

UEFA salės futbolo čempionų lygą Alytuje stebės ir Ispanijos rinktinės treneris

titleIspanijos salės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris F. Vidal (nuotraukoje - pirmas iš kairės)

Alytuje apsilankys UEFA salės futbolo (futsalo) čempionų lygos elitinio etapo kovas gyvai stebės Ispanijos rinktinės vyriausiasis treneris Federico Vidal.

44-erių metų garsus futbolo specialistas kaip žaidėjas su „Valencia“ yra iškovojęs Ispanijos taurę, o 2005 m. pradėjo sėkmingą trenerio karjerą.

Vadovaudamas Italijos „Luparense“ jis iškovojo šios šalies supertaurę ir komandą pirmą kartą istorijoje išvedė į UEFA futsalo taurės finalo ketvertą.

F. Vidal 2010 m. tapo Ispanijos futsalo rinktinės trenerio asistentu, taip pat dirbo vyriausiuoju treneriu įvairiose jaunimo rinktinėse. Šiemet jam buvo patikėtas ir Ispanijos nacionalinės futsalo rinktinės vairas.

Ispanijos rinktinė yra viena pajėgiausių pasaulyje, o ne vienas šios rinktinės žaidėjas Alytuje dalyvaus UEFA futsalo čempionų lygos elitinio etapo turnyre garsiojo „Inter“ sudėtyje.

UEFA futsalo čempionų lygos elitinio etapo kovos lapkričio 14-17 d. vyks Alytaus arenoje, kur Kauno „Vytis“ susitiks ne tik su „Inter“, tačiau ir  Belgijos bei Slovėnijos čempionais.

Paulius Jakelis


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt