1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Lapkričio 8d.
2

DFK „Dainava“ neteko alytiškio stratego ir rezultatyviausio žaidėjo

titleNuotraukų galerijaAlytaus DFK „Dainavą“ iki LFF I lygos sidabro atvedęs D. Vencevičius (nuotraukoje - viduryje) grįžo treniruoti Suvalkų, kuriuose gyvena, komandos „Wigry“ ir pergalingai debiutavo trenerio poste

Iki I lygos sidabro medalių Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkus atvedęs treneris Donatas Vencevičius baigė karjerą gimtojo miesto komandoje.

Pirmuosius žingsnius futbolo aikštėje pas trenerius Petrą Simanavičių ir Antaną Makštutį žengęs D. Vencevičius alytiškius treniravo pirmąkart.

Į DFK „Dainavą“ jis atvyko po karjeros stotelės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) aukščiausios lygos komandoje „Jonava“. Prieš tai daugiau nei 5 metus Donatas praleido Suvalkų (Lenkija) futbolo klube „Wigry“. Suvalkai, šią savaitę patekę į Lenkijos futbolo federacijos turnyro 8-finalį, paskelbė, kad su D. Vencevičiumi sutarė dėl to, kad jis dirbs naujojo Suvalkų vyriausiojo trenerio Ariel Jakubowski asistentu. Tiesa, pastarasis šiuo metu Šveicarijoje dar tik ginasi „UEFA Pro“ trenerio licenciją, o alytiškis ją turi.

„Donatas Vencevičius gyvena Suvalkuose, matė mūsų komandos rungtynes, žino žaidėjus“, - pasirinkimą argumentavo „Wigry“ direktorius Marek Wołagiewicz, pridūręs, kad sugrįžti prie komandos vairo Donatą teko įkalbinėti ilgai.

Kol naujasis strategas A. Jakubowski užsiėmęs licenciniais formalumais, taurės 16-finalyje, kuriame „Wigry“ 3:2 įveikė Olštyno „Stomil“, Suvalkams sau strategavo D. Vencevičius ir jam talkinęs Daniel Ołowniuk.

Su DFK „Dainava“ atsisveikino ir rezultatyviausias žaidėjas, kolumbietis Sebastian Vasquez. Per sezoną I lygoje per 23 rungtynes jis įmušė 17 įvarčių, LFF turnyre pasižymėjo 7 kartus, o žaisdamas už DFK „Dainava“ dublerius LFF II lygoje pridėjo dar 7, taip per sezoną iš viso sukaupęs 31 įvarčių kraitį. Jis išvyko į I lygos pirmenybes laimėjusi ir į aukščiausią lygą patekusį FK „Panevėžį“.

Pasak rezultatyvaus legionieriaus agento, S. Vasquez greičiausiai būtų likes Alytuje, tačiau 2-ąją vietą pirmoje lygoje iškovojusi DFK „Dainava“ kol kas žaisti A lygoje turi tik teorines galimybes, todėl atsiliepė į „Panevėžio“ kvietimą. Kolumbietis – ne pirmas „dzūkas“ sudominęs panevėžiečius. Anksčiau iš DFK „Dainavos“ į „Panevėžį“ jau buvo kviečiamas baltarusis Ilja Cyvilko, latvis Edgars Fiodorovs, Alytuje taip pat žaidė Mantas Fridrikas.

„Panevėžys“ – pirmoji komanda Aukštaitijos sostinės futbolą į LFF aukščiausią lygą sugrąžinusi po daugkartinio čempiono „Ekrano“ bankroto. DFK „Dainava“ ekipa siekia to paties – į aukščiausią lygą Alytaus futbolą sugrąžinti pirmą kartą po to, kai iš A lygos iškrito ir bankrutavo viešosios įstaigos „Alytaus futbolas“ valdyta FK „Dainava“ komanda.

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Vytautas2018-11-09
Gaila
krize futbole2018-11-08
Nera remeju nera gero trenerio, viskas paprasta.
traffix.lt