24 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 2d.
112
2018 Lapkričio 7d.
11

Atsiliepė keturkojį perėjoje suvažinėjusi automobilio vairuotoja (ATNAUJINTA)

title

Alytaus miesto centre, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, perėjoje tarp sušinės ir buvusios picerijos, baltos spalvos automobilis pėsčiųjų perėjoje partrenkė šunį, kuris dėl sužalojimų nugaišo.

Siekiant išsiaiškinti įvykio, kuris buvo užfiksuotas spalio 29 d. apie 19 val. 50 min., aplinkybes, policija kviečia atsiliepti asmenis, mačiusius minėtą įvykį ar galinčius suteikti tyrimui reikšmingos informacijos.

Informuoti apie tai, kas suvažinėjo keturkojį, galima Alytaus apskr. VPK veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Ievą Baziukevičienę tel. +370 700 65732, el. p. ieva.baziukeviciene@policija.lt arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

ATNAUJINTA

Alytaus apskr. VPK informavo, kad ieškomo automobilio vairuotoja atsiliepė ir geranoriškai susisiekė su pareigūnais.

Komentarai

11
Komentuoti
Lena2018-11-09
Nu gi aš išsigandau, tai kai vedžioju šunį savo mažą per gatvę pernešu ,o jei negaliu nešt tai greta komanda yra.
Žmonės greta komanda turi mokint ne dėlto kad tik dideli stipriai tempia ,o dėl saugumo.Aš saviškę mokinau nors ji mažas šuo nes bijojau ,kad neatsitiktų nelaimė tuo labiau prie gatvės jei nemoka šuo greta tai reikia arba nešt arba sutrumpint pavadį.
Kvailiai2018-11-08
O juk taip pat ir vaikas galejo isbegti aiskiai matosi kad masina net nepristojo pries pesciuju pereja.ir partrenkusi suniuka net nesuatojo o tik save pamaciusi ziniose prisistate i policija.zodziu teises iki gyvenimo galo tokiai padlai atimti.
mano2018-11-08
akim žiūrint, tai ji įėjo į perėja sustojus mašinoms dėl susidariusios kliūties, o ne dėl to, kad jos praleist. Manau dėl to vairuotoja ir neįtarė, kad kas nors eina per perėją. Niekaip negaliu suprast žmonių tamsoj lendančių po mašinom.
Rolis2018-11-08
Neginam mergaitės bet neginkit avepisos vairuotojos tai ji turi sumažinti greitį ir įsitikinti ar perėja laisva abugeliai rašytojai. Nupirko kvailys masina blondinei tai laksto akis isdegus
Kesa2018-11-07
Nekomentuokit nesąmonių, kalta šuns savininkė, buvo tamsu, ji išėjo tarp mašinų , šunį išleido į priekį, pati nesidaire nes maige dešinėje rankoje telefoną, kur matote kad stabteltu prieš perėja įsitikinti kad saugu!!!!!
:(2018-11-07
Kalti manau, kad visi. Šunelis tikriausiai be atšvaito, mažas. Sunku pamatyti tokį. Gaila visų dabar.
Rol. 2018-11-07
Tai kad vos ir mergaitės nenukrito ką jūs rasot nesąmones daunai jus
Daina2018-11-07
Vairuotoja,be abejo kalta.Bet tai šeimininkei,kuri šitaip neatsakingai vedėsi šuniuką per gatvę ,paleidusi kelis metrus į priekį, nematant, kas dedasi gatvėje,irgi geros lazdos reikia. PROTELIO MINUSAS.
As2018-11-07
O jei vietoi suns butu ejas vaikas
Moteris2018-11-07
Prieš pereja reikia stabdyti! Vairuotoja VISAI nemato sunelio nes per greit vaziuoja...? Kalba tel?..ir net Nepastebi pervažiavus šunelį. Speju vairuotoja yra jauna .....Kaip gauna teises??
jo2018-11-07
nu ir kas cia kaltas merga pati nes vedesi ne prie saves o suo isbego , kas per kriminalas svarbesniu reikalu nera uz suni dar moralines paprasis ane
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje
  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena