4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Politika
2018 Lapkričio 7d.
23

Alytaus mieste ir rajone rikiuojasi kandidatai į merų postus

titleAlytaus miesto meras V. Grigaravičius ir Alytaus rajono meras A. VrubliauskasDovilės Balčiūnaitės © Alytausgidas.lt nuotr.

Šiandien prasidėjo 2019 m. savivaldybių tarybų politinė kampanija.

Savivaldybių ir tiesioginiai merų rinkimai Lietuvoje vyks kovo 3 dieną.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), šiuo metu dar nėra oficialiai registruotų kandidatų Alytaus mieste ir rajone, tačiau  pretendentai į mero kėdes jau rikiuojasi.

Mero rinkimuose nedalyvausiantį dabartinį Alytaus miesto merą Vytautą Grigaravičių pareiškė norėsiantys pakeisti Kęstutis Ąžuolas („Darbo partija“), Saulius Bitinas (Valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Nerijus Cesiulis (Lietuvos socialdemokratai), Gediminas Daukšys (visuomeninis judėjimas „Už Alytų“), Šarūnas Klėgeris (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), savo kandidatus ketina skelbti Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, o jeigu apsispręs - ir visuomeninis judėjimas „Alytaus piliečiai“.  

Alytaus rajono savivaldybės meto pareigas einantis Algirdas Vrubliauskas naujuose rinkimuose greičiausiai dalyvaus (nuo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų), į mero postą rajone taip pat turėtų kandidatuoti Rima Kucavičienė (Lietuvos socialdemokratai), Raimundas Markauskas („Darbo partija“), Agnė Petravičienė („Tvarka ir teisingumas“), savo kandidatus turėtų paskelbti ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, kitos partijos ar visuomeniniai judėjimai.

Lapkričio 7 d. prasidėjusi savivaldybių tarybų ir kandidatų į merų postus politinė kampanija – viena iš trijų, startuojančių šį mėnesį.

Lapkritį prasidės dar dvi kampanijos – 12 d. startuos Prezidento rinkimų, vyksiančių gegužės 12 d., politinė kampanija, o lapkričio 26 d. – ir gegužės 26 d. rengiamų Europos parlamento rinkimų kampanija.

Visą rinkiminę informaciją, reklamą, agitaciją rasite mūsų portale, jo kanaluose, o taip pat (naujiena!) – lauko stenduose pagrindinėse Dzūkijos sostinės gatvėse. MB Alytausgidas.lt politinės kampanijos įkainiai – deklaruoti VRK ir yra vienodi visiems politinės kampanijos dalyviams. Įkainius rasite ČIA:

https://alytausgidas.lt/informacija/reklama


Komentarai

23
Komentuoti
Antanas2019-02-23
Pritariu Alytiškiui. Visur visko būna, bet svarbiausia, kad valstiečių veikloje matosi realūs pokyčiai ir darbai. Didžiausias palaikymas S.Bitinui. Neįmanoma nepastebėt kaip visos įmonės, kuriose jis vadovavo suklestėjo, to paties linkim ir savo kraštui.
Alytiškis2019-02-18
Alytaus m.rimčiausi kandidatai Bitinas ir Makštutienė,o dauguma iš valstiečių,kurie jau spėjo įrodyti,kad dirba Lietuvai ir jos žmonėms.Jie vėl laimės seimo rinkimus 100%,todėl būtų palanku Alytaus miestui turėti jų daugumą.
Pilietis2019-02-18
nesimato jokių rajone gerų padarytų darbų,apart Daugų paežerės ir Pivašiūnų,o juk rajonas ir Laukintukai ir kt.apleistos pamirštos vietos,žmonėms visiška tamsuma,be darbystė ir skurdas,kada išsirinksim normalų,ne savanaudį merą?
Atėjo2019-01-23
laikas tuos kandidatus,kurie patys nesusipranta ir neturi gėdos(manydami apie save gerai) išleisti į atsargą,o tokių gausu,tai daugiau 20m. pralendantis 5 merus Vrubliauskas,20m. besistengiantis tapti meru Daukšys ir dar daugelis kitų.Šį kartą rinkėjai atsijos grūdus nuo pelų.
LT2019-01-15
Betkas, svarbu ne iš konservų... Prisivadovavo, dar 50 m. jausim jų "vadovavimus"...
Alytus2019-01-10
Raimundai cia tau pavydi, sekmes tau. Zmogus kuris moka kalbeti ir pazadus vykdo, o kad stikliuka bendravimo metu paragauna, tai tada tegu visa Lietuva gydosi:)), malacius pirmyn.
Alytiškė 2019-01-05
Kam tiek daug biurokratizmo kaimelyje, kur biurokratai viską slopina ir atlyginimai tik minimalūs, arba pragyvenimo šaltinis -pašalpos? Apjunkite rajoną ir miestą. Bus viena savivaldybė ir vienas meras. Kandidatai juoką kelia.... Dirgėla su savo dama, Cesiulis visad tik piktai bumbantis ant visų ir visur. Raimundėliui verčiau į anoniminių alkoholikų klubą-veidelis tai padaryti prašyte prašosi. Kaip čia Labukas nesišokinėja į kandidatus? Juk jį visi mieste skriaudžia-neleidžia reikštis. O Kalėdų Senelio netikras brolis Senelis Krasnickas? Kas jam nutiko? Nejaugi nekandidatuos? Cirkų Alytuje galas? Susiprato, pagaliau, kad jo vieta-kapstytis savo darže?
Pagarbos verti žmonės (nežiūrint kuriai partijai priklauso) -tai J.Skestenis ir N.Makštutienė.
pilietei2018-12-27
nesuprantu jai š pavadin š .ar kartai tik ne sekretore busi?
Naujoviu2018-12-25
Rajone reikia naujoviu, ir dar karta naujoviu negi atejo visiems laikams
Naujoviu2018-12-25
Rajone reikia naujoviu, ir dar karta naujoviu negi atejo visiems laikams
Nepavydek2018-12-25
Nieko gero nera, man tik vienas tinka.(tai mano nuomonė)
Nepavydek2018-12-25
Nieko gero nera, man tik vienas tinka.(tai mano nuomonė)
blia2018-12-17
prisivoge ir dar negana
Alytiske2018-12-08
Gal ir geras rajono meras būtų.. Vienas bet.. Mato ti Pivašiūnų puse juk rajonas ir ne vien Pivasiunai. Arčiausia prie peštis Miklusenai didelė gyvenvietė bet jokiu pastangų nededa.
Sonata 2018-12-06
Nieko naujo, naftalinas, negi nėra jaunų koncervų....
Kaimietis2018-11-28
visiškai nustekentas Alytaus rajonas ,o meras tas pats išsikapsto,juk konservatoriai savanaudžiai ir neobjektyvūs,šį kartą neuždūmins akių,renkam kitos partijos atstovą.
Pilietei2018-11-20
neturi atminties arba iš to pačio lizdo,rajonas nustekentas daug metų nieko naujo,o konservatoriams trūksta kuklumo,būtinos dvi kadensijos ir ne daugiau.
Rubl2018-11-18
Rajone pasitrauks tik po mirties.Po Lukašenkos...Kokios avys-toks ir skerdžius
Jobtv2018-11-07
Apjungti savibledas ir kuo greiciau. Tiek zmoniu belike, kam tas biurokratu traukinys toks reikalingas ir dar du masinistai netikeliai... Kruva pinigu sutaupyt butu galima!
Pilietė2018-11-07
Įdomu kodėl toks pavydas A.Vrubliauskui , ar už tai ,kad tiek daug rajone padarė , gal geriau jums besiriejanti taryba ir užmigęs miestas , atsipeikėkit ir gerai pagalvokit - tai ir ūkiškas vadovas , sustygavęs visą savo komandą , ir energingas.
wwww2018-11-07
ateina genijai ,ir vel isnyksta .Atejo ....... visiems laikams
as2018-11-07
Rajone laikas permainom - bet tik su šiais kandidatais.
Rajoninis2018-11-07
jau laikas permainoms būtų ir rajone
traffix.lt

Susiję straipsniai