3 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 19d.
PolitikaSavivaldos rinkimai 2019
2018 Lapkričio 7d.
6

Alytaus mieste ir rajone rikiuojasi kandidatai į merų postus

titleAlytaus miesto meras V. Grigaravičius ir Alytaus rajono meras A. VrubliauskasDovilės Balčiūnaitės © Alytausgidas.lt nuotr.

Šiandien prasidėjo 2019 m. savivaldybių tarybų politinė kampanija.

Savivaldybių ir tiesioginiai merų rinkimai Lietuvoje vyks kovo 3 dieną.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), šiuo metu dar nėra oficialiai registruotų kandidatų Alytaus mieste ir rajone, tačiau  pretendentai į mero kėdes jau rikiuojasi.

Mero rinkimuose nedalyvausiantį dabartinį Alytaus miesto merą Vytautą Grigaravičių pareiškė norėsiantys pakeisti Kęstutis Ąžuolas („Darbo partija“), Saulius Bitinas (Valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Nerijus Cesiulis (Lietuvos socialdemokratai), Gediminas Daukšys (visuomeninis judėjimas „Už Alytų“), Šarūnas Klėgeris (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), savo kandidatus ketina skelbti Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, o jeigu apsispręs - ir visuomeninis judėjimas „Alytaus piliečiai“.  

Alytaus rajono savivaldybės meto pareigas einantis Algirdas Vrubliauskas naujuose rinkimuose greičiausiai dalyvaus (nuo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų), į mero postą rajone taip pat turėtų kandidatuoti Rima Kucavičienė (Lietuvos socialdemokratai), Raimundas Markauskas („Darbo partija“), Agnė Petravičienė („Tvarka ir teisingumas“), savo kandidatus turėtų paskelbti ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, kitos partijos ar visuomeniniai judėjimai.

Lapkričio 7 d. prasidėjusi savivaldybių tarybų ir kandidatų į merų postus politinė kampanija – viena iš trijų, startuojančių šį mėnesį.

Lapkritį prasidės dar dvi kampanijos – 12 d. startuos Prezidento rinkimų, vyksiančių gegužės 12 d., politinė kampanija, o lapkričio 26 d. – ir gegužės 26 d. rengiamų Europos parlamento rinkimų kampanija.

Visą rinkiminę informaciją, reklamą, agitaciją rasite mūsų portale, jo kanaluose, o taip pat (naujiena!) – lauko stenduose pagrindinėse Dzūkijos sostinės gatvėse. MB Alytausgidas.lt politinės kampanijos įkainiai – deklaruoti VRK ir yra vienodi visiems politinės kampanijos dalyviams. Įkainius rasite ČIA:

https://alytausgidas.lt/informacija/reklama


Komentarai

6
Rubl2018-11-18
Rajone pasitrauks tik po mirties.Po Lukašenkos...Kokios avys-toks ir skerdžius
Jobtv2018-11-07
Apjungti savibledas ir kuo greiciau. Tiek zmoniu belike, kam tas biurokratu traukinys toks reikalingas ir dar du masinistai netikeliai... Kruva pinigu sutaupyt butu galima!
Pilietė2018-11-07
Įdomu kodėl toks pavydas A.Vrubliauskui , ar už tai ,kad tiek daug rajone padarė , gal geriau jums besiriejanti taryba ir užmigęs miestas , atsipeikėkit ir gerai pagalvokit - tai ir ūkiškas vadovas , sustygavęs visą savo komandą , ir energingas.
wwww2018-11-07
ateina genijai ,ir vel isnyksta .Atejo ....... visiems laikams
as2018-11-07
Rajone laikas permainom - bet tik su šiais kandidatais.
Rajoninis2018-11-07
jau laikas permainoms būtų ir rajone

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Spektaklis „Buvusių moterų reikalai 3“